Apžvalga
Specifikacija
A035VW01 V0

A035VW01 V0 Pagrindinė informacija
| Panel modelis | A035VW01 V0 |
|---|---|
| Panel Gamintojas | AUO |
| Apibūdinimas | a-Si TFT-LCD ,3.5 inch, 800×480 |
| Skydo tipas | a-Si TFT-LCD |
| A035VW01 V0 kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Modelis Alias | A035VW01 V.0 |
| Darbinė temperatūra | 0 ~ 60 °C |
| Laikymo temperatūra | -25 ~ 70 °C |
| Pastabos | 3 in 1 FPC |
A035VW01 V0 Mechaninės savybės
| Dot rezoliucija | 800×480(RGB) (WVGA) |
|---|---|
| Pikselių konfigūracija | RGB Horizontal Stripe |
| Pikselių tankis | 268 PPI |
| Aspect Ratio | 15:9 (H:V) |
| Formos koeficientas | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.0945×0.0315 mm (H×V) |
| Pikselių pikis | 0.0945×0.0945 mm (H×V) |
| Svoris | 25.5±2 |
| Paviršius | Hard coating |
| Aktyvi zona | 75.6×45.36 mm (H×V) |
| Bezel Area | 77.9×47.91 mm (H×V) |
| Kontūro matmenys | 87.04×51.76 mm (H×V) |
| Kontūro gylis | 2.495 mm |
| Kraštovaizdis ar portretas | Landscape type |
| Touch Panel | Without |
A035VW01 V0 Optiniai elementai
| Rodymo rėžimas | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Ryškumas | 450 cd/m² (Typ.) |
| Kontrasto santykis | 800 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Ekrano spalva | 16.7M (8-bit) |
| Atsakymo laikas | 15/30 (Typ.)(Tr/Td) |
| Žiūrėjimo kampas | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Balta spalva chromo | Wx:0.310; Wy:0.330 |
| Balta variacija | 1.33/1.43 (Typ./Max.)(9 points) |
| Saulės šviesa nuskaityta | N |
A035VW01 V0 Elektronikos funkcija
| Vertikali dažnis | 60Hz |
|---|---|
| Atvirkštinė nuskaitymas | Yes (U/D, L/R) |
A035VW01 V0 Apšvietimo sistema
| Lempos pozicija | Edge light type |
|---|---|
| Lempos tipas | WLED |
| Lempos suma | 5S1P |
| Lempos forma | 1 string |
| Lempos įtampa | 16±1.6V |
| Lempos srovė | 22/24.2mA (Typ./Max.) |
| Sąsajos tipas | Included in panel signal interface |
| Lempos vairuotojo taryba | No |
A035VW01 V0 Signalo sąsaja
| Signalo kategorija | TTL |
|---|---|
| Signalo klasė | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) + SPI |
| Panelės įėjimo įtampa | 3.3/3.3V (Typ.)(VDD/VDDIO) |
| Panelės įvesties srovė | 26/1.0mA (Typ.)(IDD/IDDIO) |
| Vaizdo signalų įtampa | 0≤VIL≤0.3VDD; 0.7VDD≤VIH≤VDD |
| Sąsajos tipas | Connector |
