AA090WF01

| Panel modelis | AA090WF01 |
|---|---|
| Panel Gamintojas | Mitsubishi |
| Apibūdinimas | a-Si TFT-LCD ,9.0 inch, 800×480 |
| Skydo tipas | a-Si TFT-LCD |
| AA090WF01 kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Rodymo rėžimas | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktyvi zona | 196.8×118.08 mm |
| Kontūrai | 219×136.2×10 mm |
| Paviršius | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Kontrasto santykis | 800:1 (Typ.) |
| Rodyti spalvas | 262K/16.7M (6-bit / 6-bit + Hi-FRC) , CIE1931 40% |
| Atsakymo laikas | 4/12 (Typ.)(Tr/Td) |
| Žiūrėjimo kampas | 80/80/60/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Dažnumas | 60Hz |
| Lempos tipas | 2 strings WLED Without Driver |
| Signalo sąsaja | LVDS (1 ch, 6-bit) + SPI , 20 pins |
| Įvesties įtampa | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com yra "Mitsubishi AA090WF01" specialybės atsarginių dalių platintojas.
Mitsubishi AA090WF01 yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
Mitsubishi AA090WF01 pdf duomenų lape arba išsamiose Mitsubishi AA090WF01 arba kitų Mitsubishi LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš Mitsubishi AA090WF01 platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
Mitsubishi AA090WF01 yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
Mitsubishi AA090WF01 pdf duomenų lape arba išsamiose Mitsubishi AA090WF01 arba kitų Mitsubishi LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš Mitsubishi AA090WF01 platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
Susieti raktiniai žodžiai "AA090WF01"
- Mitsubishi AA090WF01
- AA090WF01 duomenų lapas
- AA090WF01 vaizdas
- AA090WF01 kaina
- AA090WF01 platintojas

