AA104XC02

| Panel modelis | AA104XC02 |
|---|---|
| Panel Gamintojas | Mitsubishi |
| Apibūdinimas | a-Si TFT-LCD ,10.4 inch, 1024×768 |
| Skydo tipas | a-Si TFT-LCD |
| AA104XC02 kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Rodymo rėžimas | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktyvi zona | 210.4×157.8 mm |
| Kontūrai | 230×181.6×16.5 mm |
| Paviršius | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Kontrasto santykis | 600:1 (Typ.) |
| Rodyti spalvas | 262K/16.7M (6-bit / 6-bit + Hi-FRC) |
| Atsakymo laikas | 4/12 (Typ.)(Tr/Td) |
| Žiūrėjimo kampas | 80/80/65/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Dažnumas | 60Hz |
| Lempos tipas | 4 pcs CCFL Without Driver |
| Signalo sąsaja | LVDS (1 ch, 6/8-bit) , 20 pins |
| Įvesties įtampa | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com yra "Mitsubishi AA104XC02" specialybės atsarginių dalių platintojas.
Mitsubishi AA104XC02 yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
Mitsubishi AA104XC02 pdf duomenų lape arba išsamiose Mitsubishi AA104XC02 arba kitų Mitsubishi LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš Mitsubishi AA104XC02 platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
Mitsubishi AA104XC02 yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
Mitsubishi AA104XC02 pdf duomenų lape arba išsamiose Mitsubishi AA104XC02 arba kitų Mitsubishi LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš Mitsubishi AA104XC02 platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
Susieti raktiniai žodžiai "AA104XC02"
- Mitsubishi AA104XC02
- AA104XC02 duomenų lapas
- AA104XC02 vaizdas
- AA104XC02 kaina
- AA104XC02 platintojas

