AA141XB02

| Panel modelis | AA141XB02 |
|---|---|
| Panel Gamintojas | Mitsubishi |
| Apibūdinimas | a-Si TFT-LCD ,14.1 inch, 1024×768 |
| Skydo tipas | a-Si TFT-LCD |
| AA141XB02 kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Rodymo rėžimas | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktyvi zona | 285.696×214.272 mm |
| Formos stilius | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Paviršius | |
| Kontrasto santykis | |
| Rodyti spalvas | 262K (6-bit) |
| Atsakymo laikas | |
| Žiūrėjimo kampas | |
| Dažnumas | 60Hz |
| Lempos tipas | CCFL |
| Signalo sąsaja | LVDS (1 ch, 6-bit) |
LCDs-Display.com yra "Mitsubishi AA141XB02" specialybės atsarginių dalių platintojas.
Mitsubishi AA141XB02 yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
Mitsubishi AA141XB02 pdf duomenų lape arba išsamiose Mitsubishi AA141XB02 arba kitų Mitsubishi LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš Mitsubishi AA141XB02 platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
Mitsubishi AA141XB02 yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
Mitsubishi AA141XB02 pdf duomenų lape arba išsamiose Mitsubishi AA141XB02 arba kitų Mitsubishi LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš Mitsubishi AA141XB02 platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
Susieti raktiniai žodžiai "AA141XB02"
- Mitsubishi AA141XB02
- AA141XB02 duomenų lapas
- AA141XB02 vaizdas
- AA141XB02 kaina
- AA141XB02 platintojas

