AA150PD11

| Panel modelis | AA150PD11 |
|---|---|
| Panel Gamintojas | Mitsubishi |
| Apibūdinimas | a-Si TFT-LCD ,15.0 inch, 1400×1050 |
| Skydo tipas | a-Si TFT-LCD |
| AA150PD11 kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Rodymo rėžimas | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Aktyvi zona | 304.5×228.375 mm |
| Kontūrai | 326×255×11 mm |
| Paviršius | Antiglare (Haze 12%), Hard coating (3H) |
| Kontrasto santykis | 1000:1 (Typ.) |
| Rodyti spalvas | 262K/16.7M (6-bit / 6-bit + Hi-FRC) |
| Atsakymo laikas | 12/12 (Typ.)(Tr/Td) |
| Žiūrėjimo kampas | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Dažnumas | 60Hz |
| Lempos tipas | 5 strings WLED Without Driver |
| Signalo sąsaja | LVDS (2 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Įvesties įtampa | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com yra "Mitsubishi AA150PD11" specialybės atsarginių dalių platintojas.
Mitsubishi AA150PD11 yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
Mitsubishi AA150PD11 pdf duomenų lape arba išsamiose Mitsubishi AA150PD11 arba kitų Mitsubishi LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš Mitsubishi AA150PD11 platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
Mitsubishi AA150PD11 yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
Mitsubishi AA150PD11 pdf duomenų lape arba išsamiose Mitsubishi AA150PD11 arba kitų Mitsubishi LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš Mitsubishi AA150PD11 platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
Susieti raktiniai žodžiai "AA150PD11"
- Mitsubishi AA150PD11
- AA150PD11 duomenų lapas
- AA150PD11 vaizdas
- AA150PD11 kaina
- AA150PD11 platintojas

