AA175TA01

| Panel modelis | AA175TA01 |
|---|---|
| Panel Gamintojas | Mitsubishi |
| Apibūdinimas | a-Si TFT-LCD ,17.5 inch, 1280×768 |
| Skydo tipas | a-Si TFT-LCD |
| AA175TA01 kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Rodymo rėžimas | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktyvi zona | 380.2×228.1 mm |
| Kontūrai | 404×258 mm |
| Paviršius | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Kontrasto santykis | 500:1 (Typ.) |
| Rodyti spalvas | 16.7M (8-bit) |
| Atsakymo laikas | 6/19 (Typ.)(Tr/Td) |
| Žiūrėjimo kampas | 75/75/50/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Dažnumas | 60Hz |
| Lempos tipas | 4 pcs CCFL Without Driver |
| Signalo sąsaja | CMOS (2 ch, 8-bit) , 76 pins |
| Įvesties įtampa | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com yra "Mitsubishi AA175TA01" specialybės atsarginių dalių platintojas.
Mitsubishi AA175TA01 yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
Mitsubishi AA175TA01 pdf duomenų lape arba išsamiose Mitsubishi AA175TA01 arba kitų Mitsubishi LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš Mitsubishi AA175TA01 platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
Mitsubishi AA175TA01 yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
Mitsubishi AA175TA01 pdf duomenų lape arba išsamiose Mitsubishi AA175TA01 arba kitų Mitsubishi LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš Mitsubishi AA175TA01 platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
Susieti raktiniai žodžiai "AA175TA01"
- Mitsubishi AA175TA01
- AA175TA01 duomenų lapas
- AA175TA01 vaizdas
- AA175TA01 kaina
- AA175TA01 platintojas

