AC070MD01

| Panel modelis | AC070MD01 |
|---|---|
| Panel Gamintojas | Mitsubishi |
| Apibūdinimas | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 800×480 |
| Skydo tipas | a-Si TFT-LCD |
| AC070MD01 kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Rodymo rėžimas | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktyvi zona | 152.4×91.44 mm |
| Kontūrai | 165×104×7.55 mm |
| Paviršius | Antiglare, Reflection 4.0% (Typ.) |
| Kontrasto santykis | 800:1 (Typ.) |
| Rodyti spalvas | 262K (6-bit) , CIE1931 50% |
| Atsakymo laikas | 40 (Max.)(Tr+Td) |
| Žiūrėjimo kampas | 55/55/60/30 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Dažnumas | 60Hz |
| Lempos tipas | WLED Without Driver |
| Signalo sąsaja | TTL (1 ch, 6-bit) , 60 pins |
| Įvesties įtampa | 3.3/13.0/18.0/-6.0V (Typ.)(DVDD/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Display.com yra "Mitsubishi AC070MD01" specialybės atsarginių dalių platintojas.
Mitsubishi AC070MD01 yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
Mitsubishi AC070MD01 pdf duomenų lape arba išsamiose Mitsubishi AC070MD01 arba kitų Mitsubishi LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš Mitsubishi AC070MD01 platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
Mitsubishi AC070MD01 yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
Mitsubishi AC070MD01 pdf duomenų lape arba išsamiose Mitsubishi AC070MD01 arba kitų Mitsubishi LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš Mitsubishi AC070MD01 platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
Susieti raktiniai žodžiai "AC070MD01"
- Mitsubishi AC070MD01
- AC070MD01 duomenų lapas
- AC070MD01 vaizdas
- AC070MD01 kaina
- AC070MD01 platintojas
