AG-640480C2FTCW-02

| Panel modelis | AG-640480C2FTCW-02 |
|---|---|
| Panel Gamintojas | AMPIRE |
| Apibūdinimas | FSTN-LCD ,7.2 inch, 640×480 |
| Skydo tipas | FSTN-LCD |
| AG-640480C2FTCW-02 kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Rodymo rėžimas | STN, Black/White mode, Transmissive |
| Aktyvi zona | 147.18×110.38 mm |
| Kontūrai | 205.5×141×7 mm |
| Paviršius | |
| Kontrasto santykis | 10:1 (Typ.) |
| Rodyti spalvas | Monochrome |
| Atsakymo laikas | 234/110 (Typ.)(Tr/Td) |
| Žiūrėjimo kampas | 45/45/26/50 (Typ.)(CR≥2) (L/R/U/D) |
| Dažnumas | 70Hz |
| Lempos tipas | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Signalo sąsaja | Parallel Data (4-bit) , 15 pins |
| Įvesties įtampa | 3.3/5.0V (Typ.)(VDD) |
LCDs-Display.com yra "AMPIRE AG-640480C2FTCW-02" specialybės atsarginių dalių platintojas.
AMPIRE AG-640480C2FTCW-02 yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
AMPIRE AG-640480C2FTCW-02 pdf duomenų lape arba išsamiose AMPIRE AG-640480C2FTCW-02 arba kitų AMPIRE LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš AMPIRE AG-640480C2FTCW-02 platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
AMPIRE AG-640480C2FTCW-02 yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
AMPIRE AG-640480C2FTCW-02 pdf duomenų lape arba išsamiose AMPIRE AG-640480C2FTCW-02 arba kitų AMPIRE LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš AMPIRE AG-640480C2FTCW-02 platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
Susieti raktiniai žodžiai "AG-640480C2FTCW-02"
- AMPIRE AG-640480C2FTCW-02
- AG-640480C2FTCW-02 duomenų lapas
- AG-640480C2FTCW-02 vaizdas
- AG-640480C2FTCW-02 kaina
- AG-640480C2FTCW-02 platintojas

