AM-800480LTMQW-T00H

| Panel modelis | AM-800480LTMQW-T00H |
|---|---|
| Panel Gamintojas | AMPIRE |
| Apibūdinimas | a-Si TFT-LCD ,5.0 inch, 800×480 |
| Skydo tipas | a-Si TFT-LCD |
| AM-800480LTMQW-T00H kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Rodymo rėžimas | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktyvi zona | 110.6×67.4 mm |
| Kontūrai | 118.5×135 mm |
| Paviršius | Antiglare |
| Kontrasto santykis | 250:1 (Typ.) |
| Rodyti spalvas | 16.7M (8-bit) , CIE1931 52% |
| Atsakymo laikas | 15/35 (Typ.)(Tr/Td) |
| Žiūrėjimo kampas | 70/70/50/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Dažnumas | 60Hz |
| Lempos tipas | 3S6P WLED Without Driver |
| Signalo sąsaja | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) , 40 pins |
| Įvesties įtampa | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com yra "AMPIRE AM-800480LTMQW-T00H" specialybės atsarginių dalių platintojas.
AMPIRE AM-800480LTMQW-T00H yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
AMPIRE AM-800480LTMQW-T00H pdf duomenų lape arba išsamiose AMPIRE AM-800480LTMQW-T00H arba kitų AMPIRE LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš AMPIRE AM-800480LTMQW-T00H platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
AMPIRE AM-800480LTMQW-T00H yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
AMPIRE AM-800480LTMQW-T00H pdf duomenų lape arba išsamiose AMPIRE AM-800480LTMQW-T00H arba kitų AMPIRE LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš AMPIRE AM-800480LTMQW-T00H platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
Susieti raktiniai žodžiai "AM-800480LTMQW-T00H"
- AMPIRE AM-800480LTMQW-T00H
- AM-800480LTMQW-T00H duomenų lapas
- AM-800480LTMQW-T00H vaizdas
- AM-800480LTMQW-T00H kaina
- AM-800480LTMQW-T00H platintojas

