Apžvalga
Specifikacija
B080UAN02.0

B080UAN02.0 Pagrindinė informacija
| Panel modelis | B080UAN02.0 |
|---|---|
| Panel Gamintojas | AUO |
| Apibūdinimas | a-Si TFT-LCD ,8.0 inch, 1200×1920 |
| Skydo tipas | a-Si TFT-LCD |
| B080UAN02.0 kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
B080UAN02.0 Mechaninės savybės
| Dot rezoliucija | 1200(RGB)×1920 (WUXGA) |
|---|---|
| Pikselių konfigūracija | RGB Vertical Stripe |
| Pikselių tankis | 283 PPI |
| Aspect Ratio | 10:16 (H:V) |
| Formos koeficientas | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.0299×0.0897 mm (H×V) |
| Pikselių pikis | 0.0897×0.0897 mm (H×V) |
| Svoris | 80g (Max.) |
| Paviršius | Antiglare |
| Aktyvi zona | 107.64×172.224 mm (H×V) |
| Kontūro gylis | 3.95 (Max.) mm |
| Kraštovaizdis ar portretas | Portrait type |
| Touch Panel | Without |
B080UAN02.0 Optiniai elementai
| Rodymo rėžimas | AHVA, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Ryškumas | 400 cd/m² (Typ.) |
| Kontrasto santykis | 1000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Ekrano spalva | 16.7M (8-bit) |
| Spalvų gama | 60% NTSC (CIE1931) |
| Atsakymo laikas | 27 (Typ.)(Tr+Td) |
| Žiūrėjimo kampas | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Žiūrėjimo kryptis | Symmetry |
| Saulės šviesa nuskaityta | N |
B080UAN02.0 Elektronikos funkcija
| Bendras energijos suvartojimas | 1.67W (Max.) |
|---|
B080UAN02.0 Apšvietimo sistema
| Lempos pozicija | Edge light type |
|---|---|
| Lempos tipas | WLED |
B080UAN02.0 Signalo sąsaja
| Signalo kategorija | MIPI |
|---|---|
| Signalo klasė | MIPI (4 data lanes) |
| Sąsajos tipas | Connector |
