C-51505NFQJ-LR-AG

| Panel modelis | C-51505NFQJ-LR-AG |
|---|---|
| Panel Gamintojas | Kyocera |
| Apibūdinimas | FSTN-LCD ,3.0 inch, 20×2 |
| Skydo tipas | FSTN-LCD |
| C-51505NFQJ-LR-AG kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Rodymo rėžimas | STN, Black/White (Negative), Transmissive |
| Rodyti šriftus | 5×8 dots |
| Simbolių dydis | 3.235×5.585 mm |
| Simbolių žingsnis | 3.8×5.95 mm |
| Aktyvi zona | 75.435×11.535 mm |
| Bezel Area | 83.0×18.6 mm |
| Kontūrai | 116×37×15.9 mm |
| Kontrasto santykis | 80:1 (Typ.) |
| Rodyti spalvas | Monochrome |
| Atsakymo laikas | 45/200 (Typ.)(Tr/Td) |
| Lempos tipas | 2S1P R-LED Without Driver |
| Signalo sąsaja | 8-bit parallel , 16 pins |
| Įvesties įtampa | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com yra "Kyocera C-51505NFQJ-LR-AG" specialybės atsarginių dalių platintojas.
Kyocera C-51505NFQJ-LR-AG yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
Kyocera C-51505NFQJ-LR-AG pdf duomenų lape arba išsamiose Kyocera C-51505NFQJ-LR-AG arba kitų Kyocera LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš Kyocera C-51505NFQJ-LR-AG platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
Kyocera C-51505NFQJ-LR-AG yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
Kyocera C-51505NFQJ-LR-AG pdf duomenų lape arba išsamiose Kyocera C-51505NFQJ-LR-AG arba kitų Kyocera LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš Kyocera C-51505NFQJ-LR-AG platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
Susieti raktiniai žodžiai "C-51505NFQJ-LR-AG"
- Kyocera C-51505NFQJ-LR-AG
- C-51505NFQJ-LR-AG duomenų lapas
- C-51505NFQJ-LR-AG vaizdas
- C-51505NFQJ-LR-AG kaina
- C-51505NFQJ-LR-AG platintojas

