Apžvalga
Specifikacija
CLAC080XA12LW

CLAC080XA12LW Pagrindinė informacija
| Panel modelis | CLAC080XA12LW |
|---|---|
| Panel Gamintojas | CPT |
| Apibūdinimas | a-Si TFT-LCD ,8.0 inch, 1024×768 |
| Skydo tipas | a-Si TFT-LCD |
| CLAC080XA12LW kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Pastabos | FOG |
CLAC080XA12LW Mechaninės savybės
| Dot rezoliucija | 1024(RGB)×768 (XGA) |
|---|---|
| Pikselių konfigūracija | RGB Vertical Stripe |
| Pikselių tankis | 160 PPI |
| Aspect Ratio | 4:3 (H:V) |
| Formos koeficientas | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.05275×0.15825 mm (H×V) |
| Pikselių pikis | 0.15825×0.15825 mm (H×V) |
| Aktyvi zona | 162.048×121.536 mm (H×V) |
| Kontūro matmenys | 169.9×132.2 mm (H×V) |
| Kraštovaizdis ar portretas | Landscape type |
| Touch Panel | Without |
CLAC080XA12LW Optiniai elementai
| Rodymo rėžimas | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Ryškumas | 0 cd/m² |
| Kontrasto santykis | 700 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Ekrano spalva | 16.2M (6-bit + Hi-FRC) |
| Atsakymo laikas | 20 (Typ.)(Tr+Td) |
| Žiūrėjimo kampas | 70/70/70/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Transmisyvumas | 4.31 |
| Saulės šviesa nuskaityta | N |
CLAC080XA12LW Apšvietimo sistema
| Lempos tipas | No B/L |
|---|
