CNK12864-14008A
| Panel modelis | CNK12864-14008A |
|---|---|
| Panel Gamintojas | White Brand |
| Apibūdinimas | STN-LCD ,2.9 inch, 128×64 |
| Skydo tipas | STN-LCD |
| CNK12864-14008A kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Sistemos kategorija | LCD/OLED/EPD Flat Panel > STN Graphic Display |
| Serija | CNK12864-14008 |
| Raktiniai žodžiai Desc. | 128*64 Blue STN, Negative COG lcd display module, SPI 8PINS |
| Produkto klasė | Graphic LCD Display |
| Prekės žymos | STN LCD Graphic Module |
| Skydo sudėtis | LCM |
| Rezoliucija | 128×64 |
| Formos koeficientas | Flat Rectangle |
| Peržiūros sritis | 72.0 (W) × 39.5 (H) mm (V.A) |
| Kontūro matmenys | 83.9 (W) × 49.9 (H) mm |
| Maks. Gylis | 6.8 mm |
| Polarizatorius | Transmissive |
| Spalvų režimas | Blue mode (Negative) |
| Žiūrėjimo kryptis | 12 o'clock |
| Spalvos Suma | Monochrome |
| Vairuotojo mokestis | 1/65 |
| Kontrolierius | ST7565R |
| Bonding Type | COG |
| Apšvietimo tipas | WLED |
| Sąsajos tipas | SPI |
| Sąsajos kaiščiai | 8 Pins |
| Touch Panel | Without |
| Veikimo temperatūra | -20 ~ 70 °C |
| Laikymo temperatūra | -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com yra "White Brand CNK12864-14008A" specialybės atsarginių dalių platintojas.
White Brand CNK12864-14008A yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
White Brand CNK12864-14008A pdf duomenų lape arba išsamiose White Brand CNK12864-14008A arba kitų White Brand LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš White Brand CNK12864-14008A platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
White Brand CNK12864-14008A yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
White Brand CNK12864-14008A pdf duomenų lape arba išsamiose White Brand CNK12864-14008A arba kitų White Brand LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš White Brand CNK12864-14008A platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
Susieti raktiniai žodžiai "CNK12864-14008A"
- White Brand CNK12864-14008A
- CNK12864-14008A duomenų lapas
- CNK12864-14008A vaizdas
- CNK12864-14008A kaina
- CNK12864-14008A platintojas
