CNKT01770-13001A
| Panel modelis | CNKT01770-13001A |
|---|---|
| Panel Gamintojas | White Brand |
| Apibūdinimas | a-Si TFT-LCD ,1.7 inch, 128×128 |
| Skydo tipas | a-Si TFT-LCD |
| CNKT01770-13001A kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Sistemos kategorija | LCD/OLED/EPD Flat Panel > TFT-LCD Panel |
| Serija | CNKT01770 |
| Raktiniai žodžiai Desc. | 1.77" 128*160 262K color SPI TFT LCD Module |
| Produkto klasė | Graphic LCD Display |
| Prekės žymos | Color TFT-LCD |
| Skydo sudėtis | LCM |
| Rezoliucija | 128×128 |
| Aspect Ratio | 4:5 (W:H) |
| Formos koeficientas | Flat Rectangle |
| Aktyvi zona | 28.03 (W) × 35.04 (H) mm (A.A) |
| Kontūro matmenys | 34.7 (W) × 46.7 (H) mm |
| Maks. Gylis | 2.5 mm |
| LC šeimos | TN |
| Polarizatorius | Transmissive |
| Kontrasto santykis | 200:1 (Min.) |
| Žiūrėjimo kampas | 45/45/35/15 (L/R/U/D) |
| Žiūrėjimo kryptis | 12 o'clock |
| Spalvos Suma | 262K |
| Apšvietimo tipas | WLED |
| Sąsajos tipas | Serial RGB |
| Sąsajos kaiščiai | 10 Pins |
| Touch Panel | Without |
| Veikimo temperatūra | -20 ~ 70 °C |
| Laikymo temperatūra | -40 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com yra "White Brand CNKT01770-13001A" specialybės atsarginių dalių platintojas.
White Brand CNKT01770-13001A yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
White Brand CNKT01770-13001A pdf duomenų lape arba išsamiose White Brand CNKT01770-13001A arba kitų White Brand LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš White Brand CNKT01770-13001A platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
White Brand CNKT01770-13001A yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
White Brand CNKT01770-13001A pdf duomenų lape arba išsamiose White Brand CNKT01770-13001A arba kitų White Brand LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš White Brand CNKT01770-13001A platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
Susieti raktiniai žodžiai "CNKT01770-13001A"
- White Brand CNKT01770-13001A
- CNKT01770-13001A duomenų lapas
- CNKT01770-13001A vaizdas
- CNKT01770-13001A kaina
- CNKT01770-13001A platintojas
