DMC-16117A
| Panel modelis | DMC-16117A |
|---|---|
| Panel Gamintojas | OPTREX |
| Apibūdinimas | TN-LCD ,2.4 inch, 16×1 |
| Skydo tipas | TN-LCD |
| DMC-16117A kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Rodymo rėžimas | TN, Reflective |
| Rodyti šriftus | 5×8 dots |
| Simbolių dydis | 3.2×5.95 mm |
| Simbolių žingsnis | 3.75×5.95 mm |
| Aktyvi zona | 59.4×5.95 mm |
| Bezel Area | 64.5×13.0 mm |
| Kontūrai | 80×36×10 mm |
| Kontrasto santykis | 3.5:1 (Typ.)(Reflective) |
| Rodyti spalvas | Monochrome |
| Atsakymo laikas | 180/130 (Typ.)(Tr/Td) |
| Lempos tipas | No B/L |
| Signalo sąsaja | 8-bit parallel , 14 pins |
| Įvesties įtampa | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com yra "OPTREX DMC-16117A" specialybės atsarginių dalių platintojas.
OPTREX DMC-16117A yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
OPTREX DMC-16117A pdf duomenų lape arba išsamiose OPTREX DMC-16117A arba kitų OPTREX LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš OPTREX DMC-16117A platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
OPTREX DMC-16117A yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
OPTREX DMC-16117A pdf duomenų lape arba išsamiose OPTREX DMC-16117A arba kitų OPTREX LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš OPTREX DMC-16117A platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
Susieti raktiniai žodžiai "DMC-16117A"
- OPTREX DMC-16117A
- DMC-16117A duomenų lapas
- DMC-16117A vaizdas
- DMC-16117A kaina
- DMC-16117A platintojas
