Apžvalga
Specifikacija
ETM057020EDHU

ETM057020EDHU Pagrindinė informacija
| Panel modelis | ETM057020EDHU |
|---|---|
| Panel Gamintojas | EDT |
| Apibūdinimas | a-Si TFT-LCD ,5.7 inch, 640×480 |
| Skydo tipas | a-Si TFT-LCD |
| ETM057020EDHU kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Darbinė temperatūra | -20 ~ 70 °C |
| Laikymo temperatūra | -30 ~ 80 °C |
ETM057020EDHU Mechaninės savybės
| Dot rezoliucija | 640(RGB)×480 (VGA) |
|---|---|
| Pikselių konfigūracija | RGB Vertical Stripe |
| Pikselių tankis | 141 PPI |
| Aspect Ratio | 4:3 (H:V) |
| Formos koeficientas | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.060×0.180 mm (H×V) |
| Pikselių pikis | 0.180×0.180 mm (H×V) |
| Aktyvi zona | 115.2×86.4 mm (H×V) |
| Bezel Area | 116.6×87.8 mm (H×V) |
| Kontūro matmenys | 147.6×100 mm (H×V) |
| Kontūro gylis | 12.6 (Max.) mm |
| Skylės ir kronšteinai | Face mounting holes (4 pcs) on left, right slugs |
| Kraštovaizdis ar portretas | Landscape type |
| Touch Panel | Embeded (Projected Capacitive Touch) |
ETM057020EDHU Optiniai elementai
| Rodymo rėžimas | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Ryškumas | 380 cd/m² (Typ.) |
| Kontrasto santykis | 350 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Ekrano spalva | 16.7M (8-bit) |
| Spalvų gama | 51% NTSC (CIE1931) |
| Atsakymo laikas | 15/35 (Typ.)(Tr/Td) |
| Žiūrėjimo kampas | 65/65/55/52 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Žiūrėjimo kryptis | 12 o'clock |
| Balta spalva chromo | Wx:0.310; Wy:0.350 |
| Balta variacija | 1.25/1.33 (Typ./Max.)(9 points) |
| Saulės šviesa nuskaityta | N |
ETM057020EDHU Elektronikos funkcija
| Vertikali dažnis | 60Hz |
|---|---|
| Atvirkštinė nuskaitymas | Yes (U/D, L/R) |
ETM057020EDHU Apšvietimo sistema
| Lempos pozicija | Edge light type |
|---|---|
| Lempos tipas | WLED |
| Lempos gyvenimo laikas | 30K(Min.) (Hours) |
| Sąsajos tipas | Included in panel signal interface |
| Lempos vairuotojo taryba | 3.3V (Typ.) |
ETM057020EDHU Signalo sąsaja
| Signalo kategorija | TTL |
|---|---|
| Signalo klasė | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) |
| Panelės įėjimo įtampa | 3.3/3.3 (Max.)(VCC/VDD) |
| Panelės įvesties srovė | 550/8mA (Typ.)(ICC/IDD) |
| Vaizdo signalų įtampa | 0≤VIL≤0.3VCC; 0.7VCC≤VIH≤VCC |
| Sąsajos tipas | Connector |
| Signalo sąsaja | IRISO - IMSA-9637S-40C-TB, Pitch:0.5 mm, Pin:40 pins |
