F-51477GNFJ-SFW-AB
| Panel modelis | F-51477GNFJ-SFW-AB |
|---|---|
| Panel Gamintojas | OPTREX |
| Apibūdinimas | FSTN-LCD ,4.7 inch, 320×240 |
| Skydo tipas | FSTN-LCD |
| F-51477GNFJ-SFW-AB kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Rodymo rėžimas | STN, Black/White (Positive), Transflective |
| Aktyvi zona | 96×72 mm |
| Kontūrai | 129.4×94 mm |
| Paviršius | |
| Kontrasto santykis | 4:1 (Typ.)(Transmissive) |
| Rodyti spalvas | Monochrome |
| Atsakymo laikas | 360/280 (Typ.)(Tr/Td) |
| Žiūrėjimo kampas | |
| Dažnumas | 70Hz |
| Lempos tipas | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Signalo sąsaja | Parallel Data (4-bit) , 14 pins |
| Įvesties įtampa | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com yra "OPTREX F-51477GNFJ-SFW-AB" specialybės atsarginių dalių platintojas.
OPTREX F-51477GNFJ-SFW-AB yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
OPTREX F-51477GNFJ-SFW-AB pdf duomenų lape arba išsamiose OPTREX F-51477GNFJ-SFW-AB arba kitų OPTREX LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš OPTREX F-51477GNFJ-SFW-AB platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
OPTREX F-51477GNFJ-SFW-AB yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
OPTREX F-51477GNFJ-SFW-AB pdf duomenų lape arba išsamiose OPTREX F-51477GNFJ-SFW-AB arba kitų OPTREX LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš OPTREX F-51477GNFJ-SFW-AB platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
Susieti raktiniai žodžiai "F-51477GNFJ-SFW-AB"
- OPTREX F-51477GNFJ-SFW-AB
- F-51477GNFJ-SFW-AB duomenų lapas
- F-51477GNFJ-SFW-AB vaizdas
- F-51477GNFJ-SFW-AB kaina
- F-51477GNFJ-SFW-AB platintojas

