F-55472GNFJ-SLW-AAN

| Panel modelis | F-55472GNFJ-SLW-AAN |
|---|---|
| Panel Gamintojas | Kyocera |
| Apibūdinimas | STN-LCD ,2.8 inch, 128×64 |
| Skydo tipas | STN-LCD |
| F-55472GNFJ-SLW-AAN kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Rodymo rėžimas | STN, Black/White mode, Transflective |
| Aktyvi zona | 63.857×31.921 mm |
| Kontūrai | 89.7×49.8×6 mm |
| Paviršius | |
| Kontrasto santykis | 5:1 (Typ.)(Transmissive) |
| Rodyti spalvas | Monochrome |
| Atsakymo laikas | 190/95 (Typ.)(Tr/Td) |
| Žiūrėjimo kampas | |
| Lempos tipas | 1S4P WLED Without Driver |
| Signalo sąsaja | 8-bit 6080/8080 parallel , 30 pins |
| Įvesties įtampa | 3.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com yra "Kyocera F-55472GNFJ-SLW-AAN" specialybės atsarginių dalių platintojas.
Kyocera F-55472GNFJ-SLW-AAN yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
Kyocera F-55472GNFJ-SLW-AAN pdf duomenų lape arba išsamiose Kyocera F-55472GNFJ-SLW-AAN arba kitų Kyocera LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš Kyocera F-55472GNFJ-SLW-AAN platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
Kyocera F-55472GNFJ-SLW-AAN yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
Kyocera F-55472GNFJ-SLW-AAN pdf duomenų lape arba išsamiose Kyocera F-55472GNFJ-SLW-AAN arba kitų Kyocera LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš Kyocera F-55472GNFJ-SLW-AAN platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
Susieti raktiniai žodžiai "F-55472GNFJ-SLW-AAN"
- Kyocera F-55472GNFJ-SLW-AAN
- F-55472GNFJ-SLW-AAN duomenų lapas
- F-55472GNFJ-SLW-AAN vaizdas
- F-55472GNFJ-SLW-AAN kaina
- F-55472GNFJ-SLW-AAN platintojas
