FLPP070NA02

| Panel modelis | FLPP070NA02 |
|---|---|
| Panel Gamintojas | CPT |
| Apibūdinimas | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 1024×600 |
| Skydo tipas | a-Si TFT-LCD |
| FLPP070NA02 kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Rodymo rėžimas | HFFS, Normally Black, Transmissive |
| Aktyvi zona | 153.6×90 mm |
| Kontūrai | 161.45×97.76 mm |
| Paviršius | |
| Kontrasto santykis | 800:1 (Typ.) |
| Rodyti spalvas | 16.7M (8-bit) |
| Atsakymo laikas | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Žiūrėjimo kampas | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Dažnumas | 60Hz |
| Signalo sąsaja | LVDS (1 ch, 8-bit) , 24 pins |
| Įvesties įtampa | 3.7V (Typ.) |
LCDs-Display.com yra "CPT FLPP070NA02" specialybės atsarginių dalių platintojas.
CPT FLPP070NA02 yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
CPT FLPP070NA02 pdf duomenų lape arba išsamiose CPT FLPP070NA02 arba kitų CPT LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš CPT FLPP070NA02 platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
CPT FLPP070NA02 yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
CPT FLPP070NA02 pdf duomenų lape arba išsamiose CPT FLPP070NA02 arba kitų CPT LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš CPT FLPP070NA02 platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
Susieti raktiniai žodžiai "FLPP070NA02"
- CPT FLPP070NA02
- FLPP070NA02 duomenų lapas
- FLPP070NA02 vaizdas
- FLPP070NA02 kaina
- FLPP070NA02 platintojas

