Apžvalga
Specifikacija
HV101HD1-1E2

HV101HD1-1E2 Pagrindinė informacija
| Panel modelis | HV101HD1-1E2 |
|---|---|
| Panel Gamintojas | HYDIS |
| Apibūdinimas | a-Si TFT-LCD ,10.1 inch, 1366×768 |
| Skydo tipas | a-Si TFT-LCD |
| HV101HD1-1E2 kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Darbinė temperatūra | 0 ~ 50 °C |
| Laikymo temperatūra | -20 ~ 60 °C |
HV101HD1-1E2 Mechaninės savybės
| Dot rezoliucija | 1366(RGB)×768 (WXGA) |
|---|---|
| Pikselių konfigūracija | RGB Vertical Stripe |
| Pikselių tankis | 155 PPI |
| Aspect Ratio | 16:9 (H:V) |
| Formos koeficientas | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.0545×0.1635 mm (H×V) |
| Pikselių pikis | 0.1635×0.1635 mm (H×V) |
| Aktyvi zona | 223.341×125.568 mm (H×V) |
| Kontūro matmenys | 234.53×138.97 mm (H×V) |
| Kraštovaizdis ar portretas | Landscape type |
| Touch Panel | Without |
HV101HD1-1E2 Optiniai elementai
| Rodymo rėžimas | HFFS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Ryškumas | 400 cd/m² (Typ.) |
| Kontrasto santykis | 800 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Ekrano spalva | 16.7M (8-bit) |
| Spalvų gama | 50% NTSC (CIE1931) |
| Atsakymo laikas | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Žiūrėjimo kampas | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Žiūrėjimo kryptis | Symmetry |
| Balta variacija | 1.33 (Max.)(9 points) |
| Saulės šviesa nuskaityta | N |
HV101HD1-1E2 Elektronikos funkcija
| Vertikali dažnis | 60Hz |
|---|---|
| Atvirkštinė nuskaitymas | No |
| Bendras energijos suvartojimas | 2.02/2.1/2.16W (Min./Typ./Max.) |
HV101HD1-1E2 Apšvietimo sistema
| Lempos pozicija | Edge light type (Bottom side) |
|---|---|
| Lempos tipas | WLED |
| Lempos įtampa | 17.4±0.6V |
| Lempos Energijos sąnaudos | TBD |
| Sąsajos tipas | Included in panel signal interface |
| Lempos vairuotojo taryba | 4.5/12V (Min./Max.) |
HV101HD1-1E2 Signalo sąsaja
| Signalo kategorija | LVDS |
|---|---|
| Signalo klasė | LVDS (1 ch, 8-bit) |
| Panelės įėjimo įtampa | 3.3V (Typ.) |
| Panelės įvesties srovė | TBD |
| Sąsajos tipas | Connector |
| Signalo sąsaja | I-PEX - 20455-040E-12, Pitch:0.5 mm, Pin:40 pins |
