HV121P01-100
| Panel modelis | HV121P01-100 |
|---|---|
| Panel Gamintojas | BOE HYDIS |
| Apibūdinimas | a-Si TFT-LCD ,12.1 inch, 1400×1050 |
| Skydo tipas | a-Si TFT-LCD |
| HV121P01-100 kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Rodymo rėžimas | AFFS, Normally Black, Transmissive |
| Aktyvi zona | 245.7×184.275 mm |
| Kontūrai | 270×199×7 mm |
| Paviršius | Antiglare (Haze 40%), Hard coating (2H) |
| Kontrasto santykis | 500:1 (Typ.) |
| Rodyti spalvas | 262K (6-bit) , CIE1931 43% |
| Atsakymo laikas | 20/20 (Typ.)(Tr/Td) |
| Žiūrėjimo kampas | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Dažnumas | 60Hz |
| Lempos tipas | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Signalo sąsaja | LVDS (1 ch, 6-bit) , 20 pins |
| Įvesties įtampa | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com yra "BOE HYDIS HV121P01-100" specialybės atsarginių dalių platintojas.
BOE HYDIS HV121P01-100 yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
BOE HYDIS HV121P01-100 pdf duomenų lape arba išsamiose BOE HYDIS HV121P01-100 arba kitų BOE HYDIS LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš BOE HYDIS HV121P01-100 platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
BOE HYDIS HV121P01-100 yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
BOE HYDIS HV121P01-100 pdf duomenų lape arba išsamiose BOE HYDIS HV121P01-100 arba kitų BOE HYDIS LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš BOE HYDIS HV121P01-100 platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
Susieti raktiniai žodžiai "HV121P01-100"
- BOE HYDIS HV121P01-100
- HV121P01-100 duomenų lapas
- HV121P01-100 vaizdas
- HV121P01-100 kaina
- HV121P01-100 platintojas
