HV550QUB-N80

| Panel modelis | HV550QUB-N80 |
|---|---|
| Panel Gamintojas | BOE |
| Apibūdinimas | a-Si TFT-LCD ,55 inch, 3840×2160 |
| Skydo tipas | a-Si TFT-LCD |
| HV550QUB-N80 kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Rodymo rėžimas | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Aktyvi zona | 1209.6×680.4 mm |
| Kontūrai | 1219.6×686.8 mm |
| Paviršius | Antiglare (Haze 1%) |
| Kontrasto santykis | 1200:1 (Typ.) |
| Rodyti spalvas | 1.07B (8-bit + Hi-FRC) , CIE1931 77% |
| Atsakymo laikas | 6 (Typ.)(G to G) |
| Žiūrėjimo kampas | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Dažnumas | 60Hz |
| Signalo sąsaja | V-by-One 8 lane , 51 pins |
| Įvesties įtampa | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com yra "BOE HV550QUB-N80" specialybės atsarginių dalių platintojas.
BOE HV550QUB-N80 yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
BOE HV550QUB-N80 pdf duomenų lape arba išsamiose BOE HV550QUB-N80 arba kitų BOE LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš BOE HV550QUB-N80 platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
BOE HV550QUB-N80 yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
BOE HV550QUB-N80 pdf duomenų lape arba išsamiose BOE HV550QUB-N80 arba kitų BOE LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš BOE HV550QUB-N80 platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
Susieti raktiniai žodžiai "HV550QUB-N80"
- BOE HV550QUB-N80
- HV550QUB-N80 duomenų lapas
- HV550QUB-N80 vaizdas
- HV550QUB-N80 kaina
- HV550QUB-N80 platintojas

