ITQX20H

| Panel modelis | ITQX20H |
|---|---|
| Panel Gamintojas | IDTech |
| Apibūdinimas | a-Si TFT-LCD ,20.8 inch, 2048×1536 |
| Skydo tipas | a-Si TFT-LCD |
| ITQX20H kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Rodymo rėžimas | DD-IPS, Normally Black, Transmissive |
| Aktyvi zona | 423.9×318 mm |
| Kontūrai | 457×350 mm |
| Paviršius | |
| Kontrasto santykis | 300:1 (Typ.) |
| Rodyti spalvas | 16.7M (8-bit) |
| Atsakymo laikas | 25/25 (Typ.)(Tr/Td) |
| Žiūrėjimo kampas | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Dažnumas | 60Hz |
| Lempos tipas | CCFL Embedded (Inverter) |
| Signalo sąsaja | LVDS (4 ch, 8-bit) , 70 pins |
| Įvesties įtampa | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com yra "IDTech ITQX20H" specialybės atsarginių dalių platintojas.
IDTech ITQX20H yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
IDTech ITQX20H pdf duomenų lape arba išsamiose IDTech ITQX20H arba kitų IDTech LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš IDTech ITQX20H platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
IDTech ITQX20H yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
IDTech ITQX20H pdf duomenų lape arba išsamiose IDTech ITQX20H arba kitų IDTech LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš IDTech ITQX20H platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
Susieti raktiniai žodžiai "ITQX20H"
- IDTech ITQX20H
- ITQX20H duomenų lapas
- ITQX20H vaizdas
- ITQX20H kaina
- ITQX20H platintojas
