KG057QV1CB-G001

| Panel modelis | KG057QV1CB-G001 |
|---|---|
| Panel Gamintojas | Kyocera |
| Apibūdinimas | FSTN-LCD ,5.7 inch, 320×240 |
| Skydo tipas | FSTN-LCD |
| KG057QV1CB-G001 kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Rodymo rėžimas | STN, Transmissive |
| Aktyvi zona | 115.2×86.4 mm |
| Kontūrai | 144×104.8×15.3 mm |
| Paviršius | |
| Kontrasto santykis | 10:1 (Typ.) |
| Rodyti spalvas | Monochrome |
| Atsakymo laikas | |
| Žiūrėjimo kampas | |
| Dažnumas | 75Hz |
| Lempos tipas | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Signalo sąsaja | Parallel Data (4-bit) |
LCDs-Display.com yra "Kyocera KG057QV1CB-G001" specialybės atsarginių dalių platintojas.
Kyocera KG057QV1CB-G001 yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
Kyocera KG057QV1CB-G001 pdf duomenų lape arba išsamiose Kyocera KG057QV1CB-G001 arba kitų Kyocera LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš Kyocera KG057QV1CB-G001 platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
Kyocera KG057QV1CB-G001 yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
Kyocera KG057QV1CB-G001 pdf duomenų lape arba išsamiose Kyocera KG057QV1CB-G001 arba kitų Kyocera LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš Kyocera KG057QV1CB-G001 platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
Susieti raktiniai žodžiai "KG057QV1CB-G001"
- Kyocera KG057QV1CB-G001
- KG057QV1CB-G001 duomenų lapas
- KG057QV1CB-G001 vaizdas
- KG057QV1CB-G001 kaina
- KG057QV1CB-G001 platintojas

