Apžvalga
Specifikacija
LA065WV1-SD01

LA065WV1-SD01 Pagrindinė informacija
| Panel modelis | LA065WV1-SD01 |
|---|---|
| Panel Gamintojas | LG Display |
| Apibūdinimas | a-Si TFT-LCD ,6.5 inch, 800×480 |
| Skydo tipas | a-Si TFT-LCD |
| LA065WV1-SD01 kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Modelis Alias | LA065WV1 (SD)(01) |
| Darbinė temperatūra | -40 ~ 85 °C |
| Laikymo temperatūra | -40 ~ 95 °C |
LA065WV1-SD01 Mechaninės savybės
| Dot rezoliucija | 800(RGB)×480 (WVGA) |
|---|---|
| Pikselių konfigūracija | RGB Vertical Stripe |
| Pikselių tankis | 143 PPI |
| Aspect Ratio | 15:9 (H:V) |
| Formos koeficientas | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.059×0.177 mm (H×V) |
| Pikselių pikis | 0.177×0.177 mm (H×V) |
| Svoris | 155/165g (Typ./Max.) |
| Paviršius | Hard coating (3H) |
| Aktyvi zona | 141.6×84.96 mm (H×V) |
| Kontūro matmenys | 158×98.6 mm (H×V) |
| Kontūro gylis | 11.7 (Max.) mm |
| Skylės ir kronšteinai | Without |
| Kraštovaizdis ar portretas | Landscape type |
| Touch Panel | Without |
LA065WV1-SD01 Optiniai elementai
| Rodymo rėžimas | IPS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Ryškumas | 925 cd/m² (Typ.) |
| Kontrasto santykis | 1000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Ekrano spalva | 16.7M (6-bit + Dithering) |
| Atsakymo laikas | 30 (Max.)(Tr+Td) |
| Žiūrėjimo kampas | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Žiūrėjimo kryptis | Symmetry |
| Balta spalva chromo | Wx:0.318; Wy:0.318 |
| Balta variacija | 1.25 (Max.)(9 points) |
| Saulės šviesa nuskaityta | Y |
LA065WV1-SD01 Elektronikos funkcija
| Vertikali dažnis | 60Hz |
|---|---|
| Atvirkštinė nuskaitymas | Yes (U/D, L/R) |
| Bendras energijos suvartojimas | 7.07W (Typ.) |
LA065WV1-SD01 Apšvietimo sistema
| Lempos pozicija | Edge light type |
|---|---|
| Lempos tipas | WLED |
| Lempos suma | 8S3P |
| Lempos forma | 3 strings |
| Lempos gyvenimo laikas | 10K(Min.) (Hours) |
| Lempos įtampa | 21.2/24.5/27.7V (Min./Typ./Max.) |
| Lempos srovė | 85/90mA (Typ./Max.) |
| Lempos Energijos sąnaudos | 6.24W (Typ.) |
| Sąsajos tipas | FPC |
| Lempos vairuotojo taryba | No |
LA065WV1-SD01 Signalo sąsaja
| Signalo kategorija | TTL |
|---|---|
| Signalo klasė | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) |
| Panelės įėjimo įtampa | 3.3V (Typ.) |
| Panelės įvesties srovė | 250±75mA |
| Panelio energijos suvartojimas | 0.83W (Typ.) |
| Sąsajos tipas | FPC |
