Apžvalga
Specifikacija
LC420EUJ-SFK1

LC420EUJ-SFK1 Pagrindinė informacija
| Panel modelis | LC420EUJ-SFK1 |
|---|---|
| Panel Gamintojas | LG Display |
| Apibūdinimas | a-Si TFT-LCD ,42 inch, 1920×1080 |
| Skydo tipas | a-Si TFT-LCD |
| LC420EUJ-SFK1 kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Modelis Alias | LC420EUJ (SF)(K1) |
| Darbinė temperatūra | 0 ~ 50 °C |
| Laikymo temperatūra | -20 ~ 60 °C |
LC420EUJ-SFK1 Mechaninės savybės
| Dot rezoliucija | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
|---|---|
| Pikselių konfigūracija | RGB Vertical Stripe |
| Pikselių tankis | 52 PPI |
| Aspect Ratio | 16:9 (H:V) |
| Formos koeficientas | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.1611×0.4833 mm (H×V) |
| Pikselių pikis | 0.4833×0.4833 mm (H×V) |
| Svoris | 1.5Kgs (Typ.) |
| Paviršius | Antiglare (Haze 1%), Hard coating (2H) |
| Aktyvi zona | 927.94×521.96 mm (H×V) |
| Kontūro matmenys | 946.9×542.1 mm (H×V) |
| Kontūro gylis | 1.5 (Typ.) mm |
| Kraštovaizdis ar portretas | Landscape type |
| Touch Panel | Without |
LC420EUJ-SFK1 Optiniai elementai
| Rodymo rėžimas | IPS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Ryškumas | 0 cd/m² |
| Kontrasto santykis | 1400 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Ekrano spalva | 16.7M (8-bit) |
| Atsakymo laikas | 6 (Typ.)(G to G) |
| Žiūrėjimo kampas | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Žiūrėjimo kryptis | Symmetry |
| Transmisyvumas | 6.35% (Typ.)(with Polarizer) |
| 3D rodymas | |
| Saulės šviesa nuskaityta | N |
LC420EUJ-SFK1 Elektronikos funkcija
| Vertikali dažnis | 60Hz |
|---|---|
| Atvirkštinė nuskaitymas | No |
LC420EUJ-SFK1 Apšvietimo sistema
| Lempos tipas | No B/L |
|---|
LC420EUJ-SFK1 Signalo sąsaja
| Signalo kategorija | LVDS |
|---|---|
| Signalo klasė | LVDS (2 ch, 8-bit) |
| Panelės įėjimo įtampa | 12.0V (Typ.) |
| Panelės įvesties srovė | 450/585mA (Typ./Max.) |
| Panelio energijos suvartojimas | 5.4/7.02W (Typ./Max.) |
| Sąsajos tipas | Connector |
| Signalo sąsaja | JAE - FI-R51S-HF, Pitch:0.5 mm, Pin:51 pins |
