Apžvalga
Specifikacija
LC420EUN-SFF1

LC420EUN-SFF1 Pagrindinė informacija
| Panel modelis | LC420EUN-SFF1 |
|---|---|
| Panel Gamintojas | LG Display |
| Apibūdinimas | a-Si TFT-LCD ,42 inch, 1920×1080 |
| Skydo tipas | a-Si TFT-LCD |
| LC420EUN-SFF1 kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Modelis Alias | LC420EUN (SF)(F1) |
| Darbinė temperatūra | 0 ~ 50 °C |
| Laikymo temperatūra | -20 ~ 60 °C |
| Pastabos | Surface Luminance, white 3D: 130 cd/m² |
LC420EUN-SFF1 Mechaninės savybės
| Dot rezoliucija | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
|---|---|
| Pikselių konfigūracija | RGB Vertical Stripe |
| Pikselių tankis | 52 PPI |
| Aspect Ratio | 16:9 (H:V) |
| Formos koeficientas | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.1611×0.4833 mm (H×V) |
| Pikselių pikis | 0.4833×0.4833 mm (H×V) |
| Svoris | 9.00/9.50Kgs (Typ./Max.) |
| Paviršius | Antiglare (Haze 1%), Hard coating (2H) |
| Aktyvi zona | 927.94×521.96 mm (H×V) |
| Bezel Area | 936.2×530.2 mm (H×V) |
| Kontūro matmenys | 958×559.1 mm (H×V) |
| Kontūro gylis | 17.4/26.6 (Typ./Max.) mm |
| Skylės ir kronšteinai | Rear mounting holes |
| Kraštovaizdis ar portretas | Landscape type |
| Touch Panel | Without |
LC420EUN-SFF1 Optiniai elementai
| Rodymo rėžimas | IPS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Ryškumas | 350 cd/m² (Typ.) |
| Kontrasto santykis | 1400 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Ekrano spalva | 16.7M (8-bit) |
| Spalvų gama | 68% NTSC (CIE1931) |
| Atsakymo laikas | 6 (Typ.)(G to G) |
| Žiūrėjimo kampas | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Žiūrėjimo kryptis | Symmetry |
| Balta spalva chromo | Wx:0.281; Wy:0.288 |
| Balta variacija | 1.30 (Max.)(5 points) |
| 3D rodymas | |
| Saulės šviesa nuskaityta | N |
LC420EUN-SFF1 Elektronikos funkcija
| Vertikali dažnis | 60Hz |
|---|---|
| Atvirkštinė nuskaitymas | No |
| Bendras energijos suvartojimas | 56.1W (Typ.) |
LC420EUN-SFF1 Apšvietimo sistema
| Lempos pozicija | Edge light type |
|---|---|
| Lempos tipas | WLED |
| Lempos gyvenimo laikas | 50K(Typ.) (Hours) |
| Sąsajos tipas | Connector |
| Lempos vairuotojo taryba | 50.7/54.6W (Typ./Max.) |
LC420EUN-SFF1 Signalo sąsaja
| Signalo kategorija | LVDS |
|---|---|
| Signalo klasė | LVDS (2 ch, 10-bit) |
| Panelės įėjimo įtampa | 12.0V (Typ.) |
| Panelės įvesties srovė | 450/585mA (Typ./Max.) |
| Panelio energijos suvartojimas | 5.4/7.02W (Typ./Max.) |
| Sąsajos tipas | Connector |
| Signalo sąsaja | JAE - FI-R51S-HF, Pitch:0.5 mm, Pin:51 pins |
