LK400D3HA3K

| Panel modelis | LK400D3HA3K |
|---|---|
| Panel Gamintojas | SHARP |
| Apibūdinimas | a-Si TFT-LCD ,40 inch, 1920×1080 |
| Skydo tipas | a-Si TFT-LCD |
| LK400D3HA3K kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Rodymo rėžimas | ASV, Normally Black, Transmissive |
| Aktyvi zona | 885.6×498.15 mm |
| Kontūrai | 908.6×515.7 mm |
| Paviršius | Glare (Haze 0%), Hard coating (2H) |
| Kontrasto santykis | 450:1 (Typ.) |
| Rodyti spalvas | 1.07B (10-bit) |
| Atsakymo laikas | 4 (Typ.)(G to G) |
| Žiūrėjimo kampas | 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Dažnumas | 120Hz |
| Signalo sąsaja | LVDS (4 ch, 10-bit) , 82 pins |
| Įvesties įtampa | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com yra "SHARP LK400D3HA3K" specialybės atsarginių dalių platintojas.
SHARP LK400D3HA3K yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
SHARP LK400D3HA3K pdf duomenų lape arba išsamiose SHARP LK400D3HA3K arba kitų SHARP LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš SHARP LK400D3HA3K platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
SHARP LK400D3HA3K yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
SHARP LK400D3HA3K pdf duomenų lape arba išsamiose SHARP LK400D3HA3K arba kitų SHARP LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš SHARP LK400D3HA3K platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
Susieti raktiniai žodžiai "LK400D3HA3K"
- SHARP LK400D3HA3K
- LK400D3HA3K duomenų lapas
- LK400D3HA3K vaizdas
- LK400D3HA3K kaina
- LK400D3HA3K platintojas

