Apžvalga
Specifikacija
LQ104S1LG32

LQ104S1LG32 Pagrindinė informacija
| Panel modelis | LQ104S1LG32 |
|---|---|
| Panel Gamintojas | SHARP |
| Apibūdinimas | a-Si TFT-LCD ,10.4 inch, 800×600 |
| Skydo tipas | a-Si TFT-LCD |
| LQ104S1LG32 kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Darbinė temperatūra | -30 ~ 80 °C |
| Laikymo temperatūra | -30 ~ 80 °C |
LQ104S1LG32 Mechaninės savybės
| Dot rezoliucija | 800(RGB)×600 (SVGA) |
|---|---|
| Pikselių konfigūracija | RGB Vertical Stripe |
| Pikselių tankis | 96 PPI |
| Aspect Ratio | 4:3 (H:V) |
| Formos koeficientas | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.088×0.264 mm (H×V) |
| Pikselių pikis | 0.264×0.264 mm (H×V) |
| Paviršius | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Aktyvi zona | 211.2×158.4 mm (H×V) |
| Bezel Area | 215.4×162.4 mm (H×V) |
| Kontūro matmenys | 243×183.8 mm (H×V) |
| Skylės ir kronšteinai | Face mounting holes (2-Φ3.5, 2-R1.75) |
| Kraštovaizdis ar portretas | Landscape type |
| Touch Panel | Without |
LQ104S1LG32 Optiniai elementai
| Rodymo rėžimas | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Kontrasto santykis | 500 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Ekrano spalva | 262K (6-bit) |
| Atsakymo laikas | 10/25 (Typ.)(Tr/Td) |
| Žiūrėjimo kryptis | 6 o'clock |
| Balta spalva chromo | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Saulės šviesa nuskaityta | N |
LQ104S1LG32 Apšvietimo sistema
| Lempos pozicija | Edge light type (Top side) |
|---|---|
| Lempos tipas | CCFL |
| Lempos suma | 2 pcs |
| Lempos forma | Straight |
| Sąsajos tipas | Connector |
| Lempos vairuotojo taryba | No |
LQ104S1LG32 Signalo sąsaja
| Signalo kategorija | LVDS |
|---|---|
| Signalo klasė | LVDS (1 ch, 6-bit) |
| Sąsajos tipas | Connector |
| Signalo sąsaja | JAE - FI-SE20P-HF, Pitch:1.25 mm, Pin:20 pins |
