Apžvalga
Specifikacija
LQ270M1LX01

LQ270M1LX01 Pagrindinė informacija
| Panel modelis | LQ270M1LX01 |
|---|---|
| Panel Gamintojas | SHARP |
| Apibūdinimas | a-Si TFT-LCD ,27.0 inch, 1920×1200 |
| Skydo tipas | a-Si TFT-LCD |
| LQ270M1LX01 kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Darbinė temperatūra | -15 ~ 75 °C |
| Laikymo temperatūra | -20 ~ 75 °C |
LQ270M1LX01 Mechaninės savybės
| Dot rezoliucija | 1920(RGB)×1200 (WUXGA) |
|---|---|
| Pikselių konfigūracija | RGB Vertical Stripe |
| Pikselių tankis | 83 PPI |
| Aspect Ratio | 16:10 (H:V) |
| Formos koeficientas | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.101×0.303 mm (H×V) |
| Pikselių pikis | 0.303×0.303 mm (H×V) |
| Svoris | 3.80Kgs (Max.) |
| Paviršius | Antireflection |
| Aktyvi zona | 581.76×363.6 mm (H×V) |
| Kontūro matmenys | 620×407.6 mm (H×V) |
| Kontūro gylis | 22.0 mm |
| Kraštovaizdis ar portretas | Landscape type |
| Touch Panel | Without |
LQ270M1LX01 Optiniai elementai
| Rodymo rėžimas | ASV, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Ryškumas | 500 cd/m² (Typ.) |
| Kontrasto santykis | 1500 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Ekrano spalva | 16.7M (8-bit) |
| Spalvų gama | 79% NTSC (CIE1931) |
| Žiūrėjimo kampas | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Žiūrėjimo kryptis | Symmetry |
| Balta spalva chromo | Wx:0.320; Wy:0.330 |
| Saulės šviesa nuskaityta | N |
LQ270M1LX01 Elektronikos funkcija
| Bendras energijos suvartojimas | 43.5W (Typ.) |
|---|
LQ270M1LX01 Apšvietimo sistema
| Lempos pozicija | Edge light type |
|---|---|
| Lempos tipas | WLED |
| Lempos gyvenimo laikas | 70K(Typ.) (Hours) |
| Lemputė keičiama | Replaceable |
| Lempos vairuotojo taryba | No |
LQ270M1LX01 Signalo sąsaja
| Signalo kategorija | LVDS |
|---|---|
| Signalo klasė | LVDS (2 ch, 8-bit) |
| Panelės įėjimo įtampa | 12V (Typ.) |
| Panelės įvesties srovė | 370mA (Typ.) |
| Panelio energijos suvartojimas | 4.44W (Typ.) |
| Sąsajos tipas | Connector |
