LTA550HJ18

| Panel modelis | LTA550HJ18 |
|---|---|
| Panel Gamintojas | SAMSUNG |
| Apibūdinimas | a-Si TFT-LCD ,55 inch, 1920×1080 |
| Skydo tipas | a-Si TFT-LCD |
| LTA550HJ18 kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Rodymo rėžimas | S-PVA, Normally Black, Transmissive |
| Aktyvi zona | 1209.6×680.4 mm |
| Kontūrai | 1229.4×704.2 mm |
| Paviršius | Antiglare |
| Kontrasto santykis | 4000:1 (Typ.) |
| Rodyti spalvas | 1.07B (10-bit) , CIE1931 70% |
| Atsakymo laikas | 8 (Typ.)(G to G) |
| Žiūrėjimo kampas | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Dažnumas | 60Hz |
| Lempos tipas | WLED Without Driver |
| Signalo sąsaja | LVDS (2 ch, 10-bit) , 51 pins |
| Įvesties įtampa | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com yra "SAMSUNG LTA550HJ18" specialybės atsarginių dalių platintojas.
SAMSUNG LTA550HJ18 yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
SAMSUNG LTA550HJ18 pdf duomenų lape arba išsamiose SAMSUNG LTA550HJ18 arba kitų SAMSUNG LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš SAMSUNG LTA550HJ18 platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
SAMSUNG LTA550HJ18 yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
SAMSUNG LTA550HJ18 pdf duomenų lape arba išsamiose SAMSUNG LTA550HJ18 arba kitų SAMSUNG LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš SAMSUNG LTA550HJ18 platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
Susieti raktiniai žodžiai "LTA550HJ18"
- SAMSUNG LTA550HJ18
- LTA550HJ18 duomenų lapas
- LTA550HJ18 vaizdas
- LTA550HJ18 kaina
- LTA550HJ18 platintojas

