LTN150PG-L02

| Panel modelis | LTN150PG-L02 |
|---|---|
| Panel Gamintojas | SAMSUNG |
| Apibūdinimas | a-Si TFT-LCD ,15.0 inch, 1400×1050 |
| Skydo tipas | a-Si TFT-LCD |
| LTN150PG-L02 kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Rodymo rėžimas | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktyvi zona | 304.5×228.375 mm |
| Kontūrai | 317.3×242.1×6 mm |
| Formos stilius | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Paviršius | Antiglare (Haze 25%), Hard coating (3H) |
| Kontrasto santykis | 300:1 (Min.) |
| Rodyti spalvas | 262K (6-bit) |
| Atsakymo laikas | 10/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Žiūrėjimo kampas | 60/60/45/45 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Dažnumas | 60Hz |
| Lempos tipas | 1 pcs CCFL Embedded (Inverter) |
| Signalo sąsaja | LVDS (2 ch, 6-bit) , 30 pins |
| Įvesties įtampa | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com yra "SAMSUNG LTN150PG-L02" specialybės atsarginių dalių platintojas.
SAMSUNG LTN150PG-L02 yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
SAMSUNG LTN150PG-L02 pdf duomenų lape arba išsamiose SAMSUNG LTN150PG-L02 arba kitų SAMSUNG LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš SAMSUNG LTN150PG-L02 platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
SAMSUNG LTN150PG-L02 yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
SAMSUNG LTN150PG-L02 pdf duomenų lape arba išsamiose SAMSUNG LTN150PG-L02 arba kitų SAMSUNG LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš SAMSUNG LTN150PG-L02 platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
Susieti raktiniai žodžiai "LTN150PG-L02"
- SAMSUNG LTN150PG-L02
- LTN150PG-L02 duomenų lapas
- LTN150PG-L02 vaizdas
- LTN150PG-L02 kaina
- LTN150PG-L02 platintojas

