Apžvalga
Specifikacija
LTN154X5-L02

LTN154X5-L02 Pagrindinė informacija
| Panel modelis | LTN154X5-L02 |
|---|---|
| Panel Gamintojas | SAMSUNG |
| Apibūdinimas | a-Si TFT-LCD ,15.4 inch, 1280×800 |
| Skydo tipas | a-Si TFT-LCD |
| LTN154X5-L02 kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
LTN154X5-L02 Mechaninės savybės
| Dot rezoliucija | 1280(RGB)×800 (WXGA) |
|---|---|
| Pikselių konfigūracija | RGB Vertical Stripe |
| Pikselių tankis | 98 PPI |
| Aspect Ratio | 16:10 (H:V) |
| Formos koeficientas | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.08625×0.25875 mm (H×V) |
| Pikselių pikis | 0.25875×0.25875 mm (H×V) |
| Svoris | 830g (Max.) |
| Paviršius | Glare (Haze 0%), Hard coating (3H) |
| Aktyvi zona | 331.2×207 mm (H×V) |
| Bezel Area | 335.0×210.7 mm (H×V) |
| Kontūro matmenys | 344×224 mm (H×V) |
| Kontūro gylis | 10.1/10.5 (Typ./Max.) mm |
| Formos stilius | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Skylės ir kronšteinai | Side mounting holes (8-M2) on left, right bezel |
| Kraštovaizdis ar portretas | Landscape type |
| Touch Panel | Without |
LTN154X5-L02 Optiniai elementai
| Rodymo rėžimas | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Ryškumas | 490 cd/m² (Typ.) |
| Kontrasto santykis | 700 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Ekrano spalva | 262K (6-bit) |
| Spalvų gama | 72% NTSC (CIE1931) |
| Atsakymo laikas | 16 (Typ.)(Tr+Td) |
| Žiūrėjimo kampas | 65/65/60/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Balta spalva chromo | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Balta variacija | 2.20 (Max.)(13 points) |
| Saulės šviesa nuskaityta | N |
LTN154X5-L02 Elektronikos funkcija
| Vertikali dažnis | 60Hz |
|---|---|
| Atvirkštinė nuskaitymas | No |
LTN154X5-L02 Apšvietimo sistema
| Lempos pozicija | Edge light type (Bottom side) |
|---|---|
| Lempos tipas | CCFL |
| Lempos suma | 2 pcs |
| Lempos forma | Straight |
| Lempos gyvenimo laikas | 10K(Min.) (Hours) |
| Lempos įtampa | 715V (Typ.) |
| Lempos srovė | 3.0/6.0/6.5mA (Min./Typ./Max.) |
| Lempos veikimo dažnis | 50/60/65KHz (Min./Typ./Max.) |
| Lempos įjungimo įtampa | 1250/1450V (Max.)(Ta=+25/0℃) |
| Lempos Energijos sąnaudos | 8.58W (Typ.) |
| Sąsajos tipas | Connector |
| Lempos vairuotojo taryba | No |
LTN154X5-L02 Signalo sąsaja
| Signalo kategorija | LVDS |
|---|---|
| Signalo klasė | LVDS (1 ch, 6-bit) |
| Panelės įėjimo įtampa | 3.3V (Typ.) |
| Panelės įvesties srovė | 310mA (Typ.) |
| Sąsajos tipas | Connector |
| Signalo sąsaja | JAE - FI-XB30SL-HF10, Pitch:1.0 mm, Pin:30 pins |
