Apžvalga
Specifikacija
LW700AT9010
LW700AT9010 Pagrindinė informacija
| Panel modelis | LW700AT9010 |
|---|---|
| Panel Gamintojas | ChiHsin |
| Apibūdinimas | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 800×480 |
| Skydo tipas | a-Si TFT-LCD |
| LW700AT9010 kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Darbinė temperatūra | -20 ~ 70 °C |
| Laikymo temperatūra | -30 ~ 80 °C |
LW700AT9010 Mechaninės savybės
| Dot rezoliucija | 800(RGB)×480 (WVGA) |
|---|---|
| Pikselių konfigūracija | RGB Vertical Stripe |
| Pikselių tankis | 133 PPI |
| Aspect Ratio | 15:9 (H:V) |
| Formos koeficientas | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.0635×0.1905 mm (H×V) |
| Pikselių pikis | 0.1905×0.1905 mm (H×V) |
| Svoris | 123g |
| Paviršius | Antiglare |
| Aktyvi zona | 152.4×91.44 mm (H×V) |
| Bezel Area | 155.3×94.3 mm (H×V) |
| Kontūro matmenys | 165×104.4 mm (H×V) |
| Kontūro gylis | 5.2/5.7 (Typ./Max.) mm |
| Skylės ir kronšteinai | Without |
| Kraštovaizdis ar portretas | Landscape type |
| Touch Panel | Without |
LW700AT9010 Optiniai elementai
| Rodymo rėžimas | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Ryškumas | 250 cd/m² (Typ.) |
| Kontrasto santykis | 400 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Ekrano spalva | 262K (6-bit) |
| Spalvų gama | 72% NTSC (CIE1931) |
| Atsakymo laikas | 10/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Žiūrėjimo kampas | 70/70/60/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Žiūrėjimo kryptis | 6 o'clock |
| Balta spalva chromo | Wx:0.299; Wy:0.322 |
| Saulės šviesa nuskaityta | N |
LW700AT9010 Elektronikos funkcija
| Vertikali dažnis | 60Hz |
|---|---|
| Atvirkštinė nuskaitymas | No |
| Laiko kontrolierius (T-CON) | Embedded T-CON |
LW700AT9010 Apšvietimo sistema
| Lempos pozicija | Edge light type |
|---|---|
| Lempos tipas | WLED |
| Lempos suma | 3S8P |
| Lempos forma | Array |
| Lempos gyvenimo laikas | 20K(Typ.) (Hours) |
| Lempos įtampa | 9.9V (Typ.) |
| Lempos srovė | 160/200mA (Typ./Max.) |
| Sąsajos tipas | Connector |
| Lempos vairuotojo taryba | No |
LW700AT9010 Signalo sąsaja
| Signalo kategorija | TTL |
|---|---|
| Signalo klasė | TTL (1 ch, 6-bit) |
| Panelės įėjimo įtampa | 3.3V (Typ.) |
| Panelės įvesties srovė | 160mA (Typ.) |
| Vaizdo signalų įtampa | 0.3≤VIL≤0.3VCC; 0.7VCC≤VIH≤VCC |
| Sąsajos tipas | FPC |
