MI0283QT-11
| Panel modelis | MI0283QT-11 |
|---|---|
| Panel Gamintojas | White Brand |
| Apibūdinimas | a-Si TFT-LCD ,2.8 inch, 240×320 |
| Skydo tipas | a-Si TFT-LCD |
| MI0283QT-11 kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Sistemos kategorija | LCD/OLED/EPD Flat Panel > TFT-LCD Panel |
| Serija | 2.83 inch |
| Raktiniai žodžiai Desc. | 2.83" TN 240cd/m² 240X320 with RTP and CTP optional, 50pins CPU/RGB/SPI |
| Produkto klasė | Graphic LCD Display |
| Prekės žymos | Color TFT-LCD, Wide Temperature LCD, Resistive Touch LCD |
| Skydo sudėtis | LCM |
| Rezoliucija | 240×320 |
| Aspect Ratio | 3:4 (W:H) |
| Formos koeficientas | Flat Rectangle |
| Aktyvi zona | 43.2 (W) × 57.6 (H) mm (A.A) |
| Kontūro matmenys | 50.2 (W) × 69.3 (H) mm |
| Maks. Gylis | 4 mm |
| LC šeimos | TN |
| Polarizatorius | Transmissive |
| Ryškumas | 240 (Typ.) |
| Kontrasto santykis | 500:1 (Typ.) |
| Žiūrėjimo kampas | 70/70/70/57 (L/R/U/D) |
| Žiūrėjimo kryptis | 6 o'clock |
| Spalvos Suma | 65K/262K |
| Apšvietimo tipas | WLED |
| Sąsajos tipas | CPU/RGB/SPI |
| Sąsajos kaiščiai | 50 Pins |
| Touch Panel | Touch Optional |
| Veikimo temperatūra | -20 ~ 70 °C |
| Laikymo temperatūra | -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com yra "White Brand MI0283QT-11" specialybės atsarginių dalių platintojas.
White Brand MI0283QT-11 yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
White Brand MI0283QT-11 pdf duomenų lape arba išsamiose White Brand MI0283QT-11 arba kitų White Brand LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš White Brand MI0283QT-11 platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
White Brand MI0283QT-11 yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
White Brand MI0283QT-11 pdf duomenų lape arba išsamiose White Brand MI0283QT-11 arba kitų White Brand LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš White Brand MI0283QT-11 platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
Susieti raktiniai žodžiai "MI0283QT-11"
- White Brand MI0283QT-11
- MI0283QT-11 duomenų lapas
- MI0283QT-11 vaizdas
- MI0283QT-11 kaina
- MI0283QT-11 platintojas
