Apžvalga
Specifikacija
OD104SL4

OD104SL4 Pagrindinė informacija
| Panel modelis | OD104SL4 |
|---|---|
| Panel Gamintojas | E Ink |
| Apibūdinimas | a-Si TFT-LCD ,10.4 inch, 800×600 |
| Skydo tipas | a-Si TFT-LCD |
| OD104SL4 kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Darbinė temperatūra | 0 ~ 60 °C |
| Laikymo temperatūra | -20 ~ 70 °C |
OD104SL4 Mechaninės savybės
| Dot rezoliucija | 800(RGB)×600 (SVGA) |
|---|---|
| Pikselių konfigūracija | RGB Vertical Stripe |
| Pikselių tankis | 96 PPI |
| Aspect Ratio | 4:3 (H:V) |
| Formos koeficientas | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.088×0.264 mm (H×V) |
| Pikselių pikis | 0.264×0.264 mm (H×V) |
| Svoris | 310/320g (Typ./Max.) |
| Paviršius | Antiglare, Hard coating |
| Aktyvi zona | 211.2×158.4 mm (H×V) |
| Bezel Area | 215.4×162.6 mm (H×V) |
| Kontūro matmenys | 238.6×171 mm (H×V) |
| Kontūro gylis | 6.0 (Typ.) mm |
| Skylės ir kronšteinai | Face mounting holes |
| Kraštovaizdis ar portretas | Landscape type |
| Touch Panel | Without |
OD104SL4 Optiniai elementai
| Rodymo rėžimas | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Ryškumas | 160 cd/m² (Typ.) |
| Kontrasto santykis | 400 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Ekrano spalva | 262K (6-bit) |
| Atsakymo laikas | 15/20 (Typ.)(Tr/Td) |
| Žiūrėjimo kampas | 45/45/15/40 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Žiūrėjimo kryptis | 6 o'clock |
| Balta spalva chromo | Wx:0.320; Wy:0.350 |
| Balta variacija | 1.25/1.81 (Typ./Max.)(5 points) |
| Saulės šviesa nuskaityta | N |
OD104SL4 Elektronikos funkcija
| Vertikali dažnis | 60Hz |
|---|---|
| Atvirkštinė nuskaitymas | No |
OD104SL4 Apšvietimo sistema
| Lempos pozicija | Edge light type |
|---|---|
| Lempos tipas | CCFL |
| Lempos suma | 1 pcs |
| Lempos gyvenimo laikas | 40K(Typ.) (Hours) |
| Lempos įtampa | 500±50V |
| Lempos srovė | 3.0/5.0/6.0mA (Min./Typ./Max.) |
| Lempos veikimo dažnis | 45KHz |
| Lempos įjungimo įtampa | 1000V (Min.)(Ta=0℃) |
| Lempos Energijos sąnaudos | 3.91W (Typ.) |
| Sąsajos tipas | Connector |
| Lempos vairuotojo taryba | No |
OD104SL4 Signalo sąsaja
| Signalo kategorija | LVDS |
|---|---|
| Signalo klasė | LVDS (1 ch, 6-bit) |
| Panelės įėjimo įtampa | 3.3/5.0V (Typ.)(VDD) |
| Panelės įvesties srovė | 350/450mA (Typ./Max.) |
| Sąsajos tipas | Connector |
| Signalo sąsaja | molex - 53779-1470, Pitch:1.25 mm, Pin:14 pins |
