ST3151B04-1

| Panel modelis | ST3151B04-1 |
|---|---|
| Panel Gamintojas | CSOT |
| Apibūdinimas | a-Si TFT-LCD ,31.5 inch, 1920×1080 |
| Skydo tipas | a-Si TFT-LCD |
| ST3151B04-1 kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Pikelio formatas | 1920(RGB)×1080 [FHD] |
| Aktyvi zona | 698.4(H)×392.85(V) mm |
| Bezel Area | - |
| Šviesumas | 0 cd/m² |
| Žiūrėti kryptį | Symmetry |
| Žiūrėjimo kampas | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Plokštelės storis | 0.50+0.50 mm |
| "Support Color" | 16.7M 72% (CIE1931) |
| Svoris | 0.90Kgs (Typ.) |
| Kadrų dažnis | 60Hz |
| Konfigūracija | RGB Vertical Stripe |
| Kontūro dim. | 708.4(H)×405.35(V) ×1.34(D) mm |
| Gydymas | Antiglare (Haze 2%), Hard coating (3H) |
| Kontrasto santykis | 4000:1 (Typ.) (TM) |
| Atsakymo laikas | 6.5 (Typ.)(G to G) |
| Veikimo režimas | HVA, Normally Black, Transmissive |
| Peradresavimas | 4.7% (Typ.)(with Polarizer) |
| Šviesos šaltinis | No B/L |
| Touch Panel | Without |
| Sąsajos tipas | 51 pins LVDS (2 ch, 8-bit) , Connector |
| Maitinimo šaltinis | 12.0V (Typ.) |
| Aplinka | Operating Temperature: 0 ~ 50 °C ; Storage Temperature: -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com yra "CSOT ST3151B04-1" specialybės atsarginių dalių platintojas.
CSOT ST3151B04-1 yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
CSOT ST3151B04-1 pdf duomenų lape arba išsamiose CSOT ST3151B04-1 arba kitų CSOT LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš CSOT ST3151B04-1 platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
CSOT ST3151B04-1 yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
CSOT ST3151B04-1 pdf duomenų lape arba išsamiose CSOT ST3151B04-1 arba kitų CSOT LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš CSOT ST3151B04-1 platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
Susieti raktiniai žodžiai "ST3151B04-1"
- CSOT ST3151B04-1
- ST3151B04-1 duomenų lapas
- ST3151B04-1 vaizdas
- ST3151B04-1 kaina
- ST3151B04-1 platintojas

