TCG070WVLQEPNN-AN20

| Panel modelis | TCG070WVLQEPNN-AN20 |
|---|---|
| Panel Gamintojas | Kyocera |
| Apibūdinimas | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 800×480 |
| Skydo tipas | a-Si TFT-LCD |
| TCG070WVLQEPNN-AN20 kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Rodymo rėžimas | AWV, Normally Black, Transmissive |
| Aktyvi zona | 152.4×91.44 mm |
| Kontūrai | 165×104.4×9.1 mm |
| Paviršius | Antiglare |
| Kontrasto santykis | 650:1 (Typ.) |
| Rodyti spalvas | 262K/16.2M (6-bit / 6-bit + FRC) |
| Atsakymo laikas | 18/12 (Typ.)(Tr/Td) |
| Žiūrėjimo kampas | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Dažnumas | 60Hz |
| Lempos tipas | WLED Embedded (LED Driver) |
| Signalo sąsaja | LVDS (1 ch, 6/8-bit) , 30 pins |
| Įvesties įtampa | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com yra "Kyocera TCG070WVLQEPNN-AN20" specialybės atsarginių dalių platintojas.
Kyocera TCG070WVLQEPNN-AN20 yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
Kyocera TCG070WVLQEPNN-AN20 pdf duomenų lape arba išsamiose Kyocera TCG070WVLQEPNN-AN20 arba kitų Kyocera LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš Kyocera TCG070WVLQEPNN-AN20 platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
Kyocera TCG070WVLQEPNN-AN20 yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
Kyocera TCG070WVLQEPNN-AN20 pdf duomenų lape arba išsamiose Kyocera TCG070WVLQEPNN-AN20 arba kitų Kyocera LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš Kyocera TCG070WVLQEPNN-AN20 platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
Susieti raktiniai žodžiai "TCG070WVLQEPNN-AN20"
- Kyocera TCG070WVLQEPNN-AN20
- TCG070WVLQEPNN-AN20 duomenų lapas
- TCG070WVLQEPNN-AN20 vaizdas
- TCG070WVLQEPNN-AN20 kaina
- TCG070WVLQEPNN-AN20 platintojas

