Apžvalga
Specifikacija
TCG075VGLAF-G00

TCG075VGLAF-G00 Pagrindinė informacija
| Panel modelis | TCG075VGLAF-G00 |
|---|---|
| Panel Gamintojas | Kyocera |
| Apibūdinimas | a-Si TFT-LCD ,7.5 inch, 640×480 |
| Skydo tipas | a-Si TFT-LCD |
| TCG075VGLAF-G00 kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Darbinė temperatūra | -20 ~ 70 °C |
| Laikymo temperatūra | -30 ~ 80 °C |
TCG075VGLAF-G00 Mechaninės savybės
| Dot rezoliucija | 640(RGB)×480 (VGA) |
|---|---|
| Pikselių konfigūracija | RGB Vertical Stripe |
| Pikselių tankis | 107 PPI |
| Aspect Ratio | 4:3 (H:V) |
| Formos koeficientas | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.079×0.237 mm (H×V) |
| Pikselių pikis | 0.237×0.237 mm (H×V) |
| Svoris | 440g |
| Paviršius | Glare (Haze 0%) |
| Aktyvi zona | 151.68×113.76 mm (H×V) |
| Bezel Area | 153.7×115.8 mm (H×V) |
| Kontūro matmenys | 184×139.8 mm (H×V) |
| Kontūro gylis | 14.5 (Tpy.) mm |
| Skylės ir kronšteinai | Rear mounting holes |
| Kraštovaizdis ar portretas | Landscape type |
| Touch Panel | Embeded (4-wire Resistive) |
TCG075VGLAF-G00 Optiniai elementai
| Rodymo rėžimas | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Ryškumas | 220 cd/m² (Typ.) |
| Kontrasto santykis | 450 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Ekrano spalva | 262K (6-bit) |
| Atsakymo laikas | 5/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Žiūrėjimo kampas | 70/70/50/70 (Typ.)(CR≥5) (L/R/U/D) |
| Balta spalva chromo | Wx:0.330; Wy:0.350 |
| Saulės šviesa nuskaityta | N |
TCG075VGLAF-G00 Elektronikos funkcija
| Vertikali dažnis | 60Hz |
|---|---|
| Atvirkštinė nuskaitymas | Yes (U/D, L/R) |
TCG075VGLAF-G00 Apšvietimo sistema
| Lempos pozicija | Edge light type |
|---|---|
| Lempos tipas | WLED |
| Lempos suma | 4 strings |
| Lempos forma | 4 strings |
| Lempos gyvenimo laikas | 50K(Typ.) (Hours) |
| Lempos įtampa | 23.1/25.9V (Typ./Max.) |
| Lempos srovė | 25mA (Typ.) |
| Sąsajos tipas | Connector |
| Lempos vairuotojo taryba | No |
TCG075VGLAF-G00 Signalo sąsaja
| Signalo kategorija | TTL |
|---|---|
| Signalo klasė | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) |
| Panelės įėjimo įtampa | 3.3V (Typ.) |
| Panelės įvesties srovė | 290/435mA (Typ./Max.) |
| Vaizdo signalų įtampa | 0≤VIL≤0.3VDD; 0.7VDD≤VIH≤VDD |
| Sąsajos tipas | Connector |
| Signalo sąsaja | Kyocera Elco - 08-6210-033-340-800+, Pitch:0.5 mm, Pin:33 pins |
