Apžvalga
Specifikacija
TFT08925601600

TFT08925601600 Pagrindinė informacija
| Panel modelis | TFT08925601600 |
|---|---|
| Panel Gamintojas | SEBO |
| Apibūdinimas | a-Si TFT-LCD ,8.9 inch, 2560×1600 |
| Skydo tipas | a-Si TFT-LCD |
| TFT08925601600 kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Darbinė temperatūra | -20 ~ 60 °C |
| Laikymo temperatūra | -20 ~ 65 °C |
TFT08925601600 Mechaninės savybės
| Dot rezoliucija | 2560(RGB)×1600 (WQXGA) |
|---|---|
| Pikselių konfigūracija | RGB Vertical Stripe |
| Pikselių tankis | 338 PPI |
| Aspect Ratio | 16:10 (H:V) |
| Formos koeficientas | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.025×0.075 mm (H×V) |
| Pikselių pikis | 0.075×0.075 mm (H×V) |
| Aktyvi zona | 192×120 mm (H×V) |
| Kontūro matmenys | 200.3×132.1 mm (H×V) |
| Kontūro gylis | 1.82/3.43 (Typ./Max.) mm |
| Skylės ir kronšteinai | Without |
| Kraštovaizdis ar portretas | Landscape type |
| Touch Panel | Without |
TFT08925601600 Optiniai elementai
| Rodymo rėžimas | IPS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Ryškumas | 500 cd/m² (Typ.) |
| Kontrasto santykis | 1200 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Ekrano spalva | 16.7M (8-bit) |
| Spalvų gama | 72% NTSC (CIE1931) |
| Žiūrėjimo kampas | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Žiūrėjimo kryptis | Symmetry |
| Balta spalva chromo | Wx:0.310; Wy:0.330 |
| Saulės šviesa nuskaityta | N |
TFT08925601600 Elektronikos funkcija
| Vertikali dažnis | 60Hz |
|---|---|
| Atvirkštinė nuskaitymas | No |
| Vairuotojo IC | Built-in R69429 |
TFT08925601600 Apšvietimo sistema
| Lempos pozicija | Edge light type |
|---|---|
| Lempos tipas | WLED |
| Lempos suma | 6S6P |
| Lempos forma | 6 strings |
| Lempos srovė | 20mA (Typ.) |
| Sąsajos tipas | Included in panel signal interface |
| Lempos vairuotojo taryba | No |
TFT08925601600 Signalo sąsaja
| Signalo kategorija | MIPI |
|---|---|
| Signalo klasė | MIPI (2 ch, 4 data lanes) |
| Panelės įėjimo įtampa | 1.8/3.3V (Typ.)(VDDIO/VBAT) |
| Panelio energijos suvartojimas | 230/300mW (Typ./Max.) |
| Sąsajos tipas | Connector |
| Signalo sąsaja | HRS - FH36W-61S-0.3SHW(50), Pitch:0.3 mm, Pin:61 pins |
