Apžvalga
Specifikacija
TM070DDH07

TM070DDH07 Pagrindinė informacija
| Panel modelis | TM070DDH07 |
|---|---|
| Panel Gamintojas | TIANMA |
| Apibūdinimas | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 1024×600 |
| Skydo tipas | a-Si TFT-LCD |
| TM070DDH07 kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Darbinė temperatūra | -20 ~ 70 °C |
| Laikymo temperatūra | -30 ~ 80 °C |
| Pastabos | CABC |
TM070DDH07 Mechaninės savybės
| Dot rezoliucija | 1024(RGB)×600 (WSVGA) |
|---|---|
| Pikselių konfigūracija | RGB Vertical Stripe |
| Pikselių tankis | 169 PPI |
| Aspect Ratio | 17:10 (H:V) |
| Formos koeficientas | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.050×0.150 mm (H×V) |
| Pikselių pikis | 0.150×0.150 mm (H×V) |
| Svoris | TBD |
| Paviršius | Antiglare |
| Aktyvi zona | 153.6×90 mm (H×V) |
| Bezel Area | 156.2×92.6 mm (H×V) |
| Kontūro matmenys | 165.75×105.39 mm (H×V) |
| Kontūro gylis | 3.40±0.3 mm |
| Skylės ir kronšteinai | Without |
| Kraštovaizdis ar portretas | Landscape type |
| Touch Panel | Without |
TM070DDH07 Optiniai elementai
| Rodymo rėžimas | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Ryškumas | 250 cd/m² (Typ.) |
| Kontrasto santykis | 500 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Ekrano spalva | 262K/16.7M (6-bit / 6-bit + Hi-FRC) |
| Spalvų gama | 50% NTSC (CIE1931) |
| Atsakymo laikas | 20 (Typ.)(Tr+Td) |
| Žiūrėjimo kampas | 75/75/70/75 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Žiūrėjimo kryptis | 12 o'clock |
| Balta spalva chromo | Wx:0.310; Wy:0.330 |
| Balta variacija | 1.33/1.43 (Typ./Max.)(9 points) |
| Saulės šviesa nuskaityta | N |
TM070DDH07 Elektronikos funkcija
| Vertikali dažnis | 60Hz |
|---|---|
| Atvirkštinė nuskaitymas | Yes (U/D, L/R) |
TM070DDH07 Apšvietimo sistema
| Lempos pozicija | Edge light type |
|---|---|
| Lempos tipas | WLED |
| Lempos suma | 3S6P |
| Lempos forma | Array |
| Lempos gyvenimo laikas | 20K(Min.) (Hours) |
| Lempos įtampa | 9.6V (Typ.) |
| Lempos srovė | 120mA (Typ.) |
| Lempos Energijos sąnaudos | 1.2W (Typ.) |
| Sąsajos tipas | Included in panel signal interface |
| Lempos vairuotojo taryba | No |
TM070DDH07 Signalo sąsaja
| Signalo kategorija | LVDS |
|---|---|
| Signalo klasė | LVDS (1 ch, 6/8-bit) |
| Panelės įėjimo įtampa | 3.3/11.0/20.0/-6.8V (Typ.)(VDD/AVDD/VGH/VGL) |
| Panelės įvesties srovė | 28.6/22.4/1.0/1.0mA (Typ.)(IDD/AIDD/IGH/IGL) |
| Sąsajos tipas | FPC |
