AA070MC52

| Panel modelis | AA070MC52 |
|---|---|
| Panel Gamintojas | Mitsubishi |
| Apibūdinimas | a-Si TFT-LCD ,7 inch, 480×800 |
| Skydo tipas | a-Si TFT-LCD |
| AA070MC52 kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Pikselių skaičius | 480×800(RGB) (WVGA) |
| Išdėstymas | RGB Horizontal Stripe |
| Aktyvi zona (mm) | 91.44 × 152.4 (H×V) |
| Kontūrai (mm) | 109.7 × 169.8 × 9.4 (H×V×D) |
| Bezel plotas (mm) | 95.5 × 156.4 (H×V) |
| Gydymas | Clear, Hard coating (3H) |
| Šviesumas | 1200 cd/m² (Typ.) |
| Kontrasto santykis | 1000 : 1 (Typ.) (TM) |
| Žiūrėjimo kampas | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| Atsakymas | 12/12 (Typ.)(Tr/Td) ms |
| Geras vaizdas ne | Symmetry |
| Darbo režimas | SWV, Normally Black, Transmissive |
| Spalvos gylis | 262K/16.7M 50% (CIE1931) |
| Apšvietimas | 2 strings WLED , 100K hours , No Driver |
| Mišios | 200g (Typ.) |
| Atnaujinimo dažnis | 60Hz |
| Liečiamas ekranas | Without |
| Signalo tipas | LVDS (1 ch, 6/8-bit) , Connector , 20 pins |
| Įtampos tiekimas | 3.3V (Typ.) |
| Maks. Reitingai | Storage Temp.: -30 ~ 80 °C Operating Temp.: -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com yra "Mitsubishi AA070MC52" specialybės atsarginių dalių platintojas.
Mitsubishi AA070MC52 yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
Mitsubishi AA070MC52 pdf duomenų lape arba išsamiose Mitsubishi AA070MC52 arba kitų Mitsubishi LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš Mitsubishi AA070MC52 platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
Mitsubishi AA070MC52 yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
Mitsubishi AA070MC52 pdf duomenų lape arba išsamiose Mitsubishi AA070MC52 arba kitų Mitsubishi LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš Mitsubishi AA070MC52 platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
Susieti raktiniai žodžiai "AA070MC52"
- Mitsubishi AA070MC52
- AA070MC52 duomenų lapas
- AA070MC52 vaizdas
- AA070MC52 kaina
- AA070MC52 platintojas

