AA070ME01ADA11

| Panel modelis | AA070ME01ADA11 |
|---|---|
| Panel Gamintojas | Mitsubishi |
| Apibūdinimas | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 800×480 |
| Skydo tipas | a-Si TFT-LCD |
| AA070ME01ADA11 kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Rodymo rėžimas | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktyvi zona | 152.4×91.44 mm |
| Kontūrai | 189.8×129.7×14.1 mm |
| Paviršius | Clear |
| Kontrasto santykis | 600:1 (Typ.) |
| Rodyti spalvas | 262K/16.7M (6-bit / 6-bit + Hi-FRC) , CIE1931 50% |
| Atsakymo laikas | 4/12 (Typ.)(Tr/Td) |
| Žiūrėjimo kampas | 80/80/60/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Dažnumas | 60Hz |
| Lempos tipas | WLED Embedded (LED Driver) |
| Signalo sąsaja | LVDS (1 ch, 6/8-bit) , 20 pins |
| Įvesties įtampa | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com yra "Mitsubishi AA070ME01ADA11" specialybės atsarginių dalių platintojas.
Mitsubishi AA070ME01ADA11 yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
Mitsubishi AA070ME01ADA11 pdf duomenų lape arba išsamiose Mitsubishi AA070ME01ADA11 arba kitų Mitsubishi LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš Mitsubishi AA070ME01ADA11 platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
Mitsubishi AA070ME01ADA11 yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
Mitsubishi AA070ME01ADA11 pdf duomenų lape arba išsamiose Mitsubishi AA070ME01ADA11 arba kitų Mitsubishi LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš Mitsubishi AA070ME01ADA11 platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
Susieti raktiniai žodžiai "AA070ME01ADA11"
- Mitsubishi AA070ME01ADA11
- AA070ME01ADA11 duomenų lapas
- AA070ME01ADA11 vaizdas
- AA070ME01ADA11 kaina
- AA070ME01ADA11 platintojas

