AA080MB01ADA11

| Panel modelis | AA080MB01ADA11 |
|---|---|
| Panel Gamintojas | Mitsubishi |
| Apibūdinimas | a-Si TFT-LCD ,8 inch, 800×480 |
| Skydo tipas | a-Si TFT-LCD |
| AA080MB01ADA11 kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Rezoliucija | 800(RGB)×480 , WVGA |
| Pikelio formatas | RGB Vertical Stripe |
| Ekrano sritis | 174(W)×104.4(H) mm |
| Bezel atidarymas | - |
| Plano dydis | 212(W)×142(H) mm |
| Paviršius | Clear |
| Ryškumas | 900 cd/m² (Typ.) |
| Kontrasto santykis | 700:1 (Typ.) (TM) |
| Žiūrėjimo kampas | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) |
| Rodymo rėžimas | TN, Normally White, Transmissive |
| Geriausias vaizdas | - |
| Atsakymo laikas | 4/12 (Typ.)(Tr/Td) |
| Rodyti spalvas | 262K/16.7M 52% (CIE1931) |
| Lempos tipas | WLED , 100K hours , With LED Driver |
| Dažnumas | 60Hz |
| Liečiamas ekranas | PCAP, Tape Bonding |
| Skydelio svoris | 410g |
| Signalo sąsaja | LVDS (1 ch, 6/8-bit) , 20 pins , Connector |
| Įvesties įtampa | 3.3V (Typ.) |
| Aplinka | Operating Temp.: -30 ~ 70 °C ; Storage Temp.: -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com yra "Mitsubishi AA080MB01ADA11" specialybės atsarginių dalių platintojas.
Mitsubishi AA080MB01ADA11 yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
Mitsubishi AA080MB01ADA11 pdf duomenų lape arba išsamiose Mitsubishi AA080MB01ADA11 arba kitų Mitsubishi LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš Mitsubishi AA080MB01ADA11 platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
Mitsubishi AA080MB01ADA11 yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
Mitsubishi AA080MB01ADA11 pdf duomenų lape arba išsamiose Mitsubishi AA080MB01ADA11 arba kitų Mitsubishi LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš Mitsubishi AA080MB01ADA11 platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
Susieti raktiniai žodžiai "AA080MB01ADA11"
- Mitsubishi AA080MB01ADA11
- AA080MB01ADA11 duomenų lapas
- AA080MB01ADA11 vaizdas
- AA080MB01ADA11 kaina
- AA080MB01ADA11 platintojas

