AA080MB11ADA11

| Panel modelis | AA080MB11ADA11 |
|---|---|
| Panel Gamintojas | Mitsubishi |
| Apibūdinimas | a-Si TFT-LCD ,8 inch, 800×480 |
| Skydo tipas | a-Si TFT-LCD |
| AA080MB11ADA11 kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Pikelio formatas | 800(RGB)×480 [WVGA] |
| Konfigūracija | RGB Vertical Stripe |
| Aktyvi zona | 174(H)×104.4(V) mm |
| Kontūro dim. | 212(H)×142(V) mm |
| Bezel Area | - |
| Gydymas | Clear |
| Šviesumas | 1200 cd/m² (Typ.) |
| Kontrasto santykis | 700:1 (Typ.) (TM) |
| Žiūrėti kryptį | - |
| Atsakymo laikas | 4/12 (Typ.)(Tr/Td) |
| Žiūrėjimo kampas | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) |
| Veikimo režimas | TN, Normally White, Transmissive |
| "Support Color" | 262K/16.7M 52% (CIE1931) |
| Šviesos šaltinis | WLED [2 strings] , 100K hours , W/O Driver |
| Svoris | 410g |
| Kadrų dažnis | 60Hz |
| Touch Panel | PCAP, Tape Bonding |
LCDs-Display.com yra "Mitsubishi AA080MB11ADA11" specialybės atsarginių dalių platintojas.
Mitsubishi AA080MB11ADA11 yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
Mitsubishi AA080MB11ADA11 pdf duomenų lape arba išsamiose Mitsubishi AA080MB11ADA11 arba kitų Mitsubishi LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš Mitsubishi AA080MB11ADA11 platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
Mitsubishi AA080MB11ADA11 yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
Mitsubishi AA080MB11ADA11 pdf duomenų lape arba išsamiose Mitsubishi AA080MB11ADA11 arba kitų Mitsubishi LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš Mitsubishi AA080MB11ADA11 platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
Susieti raktiniai žodžiai "AA080MB11ADA11"
- Mitsubishi AA080MB11ADA11
- AA080MB11ADA11 duomenų lapas
- AA080MB11ADA11 vaizdas
- AA080MB11ADA11 kaina
- AA080MB11ADA11 platintojas

