AA084SC03

| Panel modelis | AA084SC03 |
|---|---|
| Panel Gamintojas | Mitsubishi |
| Apibūdinimas | a-Si TFT-LCD ,8.4 inch, 800×600 |
| Skydo tipas | a-Si TFT-LCD |
| AA084SC03 kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Rodymo rėžimas | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Aktyvi zona | 170.4×127.8 mm |
| Kontūrai | 199.5×149×10.2 mm |
| Paviršius | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Kontrasto santykis | 1000:1 (Typ.) |
| Rodyti spalvas | 262K/16.7M (6-bit / 8-bit) , CIE1931 72% |
| Atsakymo laikas | 12/12 (Typ.)(Tr/Td) |
| Žiūrėjimo kampas | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Dažnumas | 60Hz |
| Lempos tipas | WLED Embedded (LED Driver) |
| Signalo sąsaja | LVDS (1 ch, 6/8-bit) , 20 pins |
| Įvesties įtampa | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com yra "Mitsubishi AA084SC03" specialybės atsarginių dalių platintojas.
Mitsubishi AA084SC03 yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
Mitsubishi AA084SC03 pdf duomenų lape arba išsamiose Mitsubishi AA084SC03 arba kitų Mitsubishi LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš Mitsubishi AA084SC03 platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
Mitsubishi AA084SC03 yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
Mitsubishi AA084SC03 pdf duomenų lape arba išsamiose Mitsubishi AA084SC03 arba kitų Mitsubishi LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš Mitsubishi AA084SC03 platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
Susieti raktiniai žodžiai "AA084SC03"
- Mitsubishi AA084SC03
- AA084SC03 duomenų lapas
- AA084SC03 vaizdas
- AA084SC03 kaina
- AA084SC03 platintojas

