AA084SL03

| Panel modelis | AA084SL03 |
|---|---|
| Panel Gamintojas | Mitsubishi |
| Apibūdinimas | a-Si TFT-LCD ,8.4 inch, 800×600 |
| Skydo tipas | a-Si TFT-LCD |
| AA084SL03 kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Rodymo rėžimas | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktyvi zona | 170.4×127.8 mm |
| Kontūrai | 199.5×149 mm |
| Paviršius | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Kontrasto santykis | 600:1 (Typ.) |
| Rodyti spalvas | 262K/16.7M (6-bit / 6-bit + Hi-FRC) |
| Atsakymo laikas | 4/12 (Typ.)(Tr/Td) |
| Žiūrėjimo kampas | 80/80/80/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Dažnumas | 60Hz |
| Lempos tipas | 2 strings WLED Without Driver |
| Signalo sąsaja | LVDS (1 ch, 6/8-bit) , 20 pins |
| Įvesties įtampa | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com yra "Mitsubishi AA084SL03" specialybės atsarginių dalių platintojas.
Mitsubishi AA084SL03 yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
Mitsubishi AA084SL03 pdf duomenų lape arba išsamiose Mitsubishi AA084SL03 arba kitų Mitsubishi LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš Mitsubishi AA084SL03 platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
Mitsubishi AA084SL03 yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
Mitsubishi AA084SL03 pdf duomenų lape arba išsamiose Mitsubishi AA084SL03 arba kitų Mitsubishi LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš Mitsubishi AA084SL03 platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
Susieti raktiniai žodžiai "AA084SL03"
- Mitsubishi AA084SL03
- AA084SL03 duomenų lapas
- AA084SL03 vaizdas
- AA084SL03 kaina
- AA084SL03 platintojas

