AA121SP03

| Panel modelis | AA121SP03 |
|---|---|
| Panel Gamintojas | Mitsubishi |
| Apibūdinimas | a-Si TFT-LCD ,12.1 inch, 800×600 |
| Skydo tipas | a-Si TFT-LCD |
| AA121SP03 kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Rodymo rėžimas | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktyvi zona | 246×184.5 mm |
| Kontūrai | 280×210×12.5 mm |
| Paviršius | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Kontrasto santykis | 600:1 (Typ.) |
| Rodyti spalvas | 262K/16.7M (6-bit / 6-bit + Hi-FRC) |
| Atsakymo laikas | 4/12 (Typ.)(Tr/Td) |
| Žiūrėjimo kampas | 65/65/45/75 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Dažnumas | 60Hz |
| Lempos tipas | 2 pcs CCFL Without Driver |
| Signalo sąsaja | LVDS (1 ch, 6/8-bit) , 20 pins |
| Įvesties įtampa | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com yra "Mitsubishi AA121SP03" specialybės atsarginių dalių platintojas.
Mitsubishi AA121SP03 yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
Mitsubishi AA121SP03 pdf duomenų lape arba išsamiose Mitsubishi AA121SP03 arba kitų Mitsubishi LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš Mitsubishi AA121SP03 platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
Mitsubishi AA121SP03 yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
Mitsubishi AA121SP03 pdf duomenų lape arba išsamiose Mitsubishi AA121SP03 arba kitų Mitsubishi LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš Mitsubishi AA121SP03 platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
Susieti raktiniai žodžiai "AA121SP03"
- Mitsubishi AA121SP03
- AA121SP03 duomenų lapas
- AA121SP03 vaizdas
- AA121SP03 kaina
- AA121SP03 platintojas

