AA121ST03

| Panel modelis | AA121ST03 |
|---|---|
| Panel Gamintojas | Mitsubishi |
| Apibūdinimas | a-Si TFT-LCD ,12.1 inch, 800×600 |
| Skydo tipas | a-Si TFT-LCD |
| AA121ST03 kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Rodymo rėžimas | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Aktyvi zona | 246×184.5 mm |
| Kontūrai | 260.5×203×10 mm |
| Paviršius | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Kontrasto santykis | 1000:1 (Typ.) |
| Rodyti spalvas | 262K/16.7M (6-bit / 8-bit) , CIE1931 72% |
| Atsakymo laikas | 12/12 (Typ.)(Tr/Td) |
| Žiūrėjimo kampas | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Dažnumas | 60Hz |
| Lempos tipas | WLED Embedded (LED Driver) |
| Signalo sąsaja | LVDS (1 ch, 6/8-bit) , 20 pins |
| Įvesties įtampa | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com yra "Mitsubishi AA121ST03" specialybės atsarginių dalių platintojas.
Mitsubishi AA121ST03 yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
Mitsubishi AA121ST03 pdf duomenų lape arba išsamiose Mitsubishi AA121ST03 arba kitų Mitsubishi LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš Mitsubishi AA121ST03 platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
Mitsubishi AA121ST03 yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
Mitsubishi AA121ST03 pdf duomenų lape arba išsamiose Mitsubishi AA121ST03 arba kitų Mitsubishi LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš Mitsubishi AA121ST03 platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
Susieti raktiniai žodžiai "AA121ST03"
- Mitsubishi AA121ST03
- AA121ST03 duomenų lapas
- AA121ST03 vaizdas
- AA121ST03 kaina
- AA121ST03 platintojas

