AA121XJ01

| Panel modelis | AA121XJ01 |
|---|---|
| Panel Gamintojas | Mitsubishi |
| Apibūdinimas | a-Si TFT-LCD ,12.1 inch, 1024×768 |
| Skydo tipas | a-Si TFT-LCD |
| AA121XJ01 kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Rodymo rėžimas | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktyvi zona | 245.76×184.32 mm |
| Kontūrai | 280×219×18.3 mm |
| Paviršius | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Kontrasto santykis | 600:1 (Typ.) |
| Rodyti spalvas | 262K/16.7M (6-bit / 6-bit + Hi-FRC) , CIE1931 40% |
| Atsakymo laikas | 6/19 (Typ.)(Tr/Td) |
| Žiūrėjimo kampas | 65/65/75/45 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Dažnumas | 60Hz |
| Lempos tipas | 4 pcs CCFL Without Driver |
| Signalo sąsaja | LVDS (1 ch, 6/8-bit) , 20 pins |
| Įvesties įtampa | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com yra "Mitsubishi AA121XJ01" specialybės atsarginių dalių platintojas.
Mitsubishi AA121XJ01 yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
Mitsubishi AA121XJ01 pdf duomenų lape arba išsamiose Mitsubishi AA121XJ01 arba kitų Mitsubishi LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš Mitsubishi AA121XJ01 platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
Mitsubishi AA121XJ01 yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
Mitsubishi AA121XJ01 pdf duomenų lape arba išsamiose Mitsubishi AA121XJ01 arba kitų Mitsubishi LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš Mitsubishi AA121XJ01 platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
Susieti raktiniai žodžiai "AA121XJ01"
- Mitsubishi AA121XJ01
- AA121XJ01 duomenų lapas
- AA121XJ01 vaizdas
- AA121XJ01 kaina
- AA121XJ01 platintojas
